:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C bezchmurnie

Brygadzista/kierownik działu uboju

Ubojnia Zwierząt Robert Rytel w Podgórzu k. Łomży zatrudni brygadzistę/kierownika działu uboju.
Opis stanowiska:
- koordynacja pracy pracowników działu uboju trzody
- szkolenie pracowników na stanowiskach pracy
- realizacja zadań produkcyjnych pod względem ilości, jakości, terminowości i bezpieczeństwa pracy
- dbałość o wydajność linii produkcyjnych
- zapewnienie stałego zaopatrzenia działu w niezbędne surowce, materiały i środki produkcji
- nadzór nad dyscypliną na stanowiskach pracy
Wymagania:
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji ze zdjęciem z dopiskiem kierownik dz. uboju na podany adres e-mail

Dane kontaktowe

[email protected]
862166650