:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  20°C bezchmurnie

Obniż rachunki za prąd elektryczny prawie do 0zł. (wygasło)

cena: do uzgodnienia PLN (do negocjacji)

Instalacja fotowoltaiczna nie jest tylko głupim wymysłem ekologów, to również świetna inwestycja, która zwraca się maksymalnie do 10 lat. Instalację działają minimum 25 lat, więc to nie jest tak, że inwestycja jest tylko na 10 lat. Jeśli płacisz wysokie rachunki za prąd, masz odpowiednio dużo miejsca na dachu, lub na podwórku nie zwlekaj odezwij się, a my przygotujemy darmowy projekt, który pokaże Ci jak świetną inwestycją jest domowa elektrownia słoneczna.
Uważasz, że instalacja się nie opłaca? Warto poczekać na dotację ? Kilka argumentów dlaczego bardziej opłaca się zainwestować w instalację fotowoltaiczną u firmy prywatnej:
1. Masz możliwość wyboru paneli, inwertera, przede wszystkim możesz wybrać firmę, która uważasz za solidną.
2. Wyliczenia za 1 kW w dotacjach gminnych zazwyczaj wynoszą 6000zł-1kW, w firmach prywatnych ceny te w zależności od instalacji mogą wynieść 5000zł-1kW a nawet i mniej.
3. Krótki czas montażu.
4. Instalacja fotowoltaiczna jest dobierana pod konkretne miejsce. Nie można wcisnąć paneli w każde miejsce, jeśli instalacja ma być konkretna musi być zrobiona na podstawie wcześniejszego darmowego projektu.

PV Instalator Polska Grupa PVGE
Tel.: 519 073 748
e-mail: [email protected]

Wypełnij formularz i otrzymaj darmową wycenę:
www.pvge.pl

Dane kontaktowe

To ogłoszenie wygasło w dniu 2018-07-08 12:14:06