:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C słabe opady deszczu

Opiekunka miasto uzdrowiskowe

Opiekunka miasto uzdrowiskowe
cena: 5400 PLN (do negocjacji)

Firma ProBetreuung poszukuje obecnie dla swojego Klienta Opiekunki na zlecenie:Rozpoczęcie: jak najszybciejMiejscowość: 31848 Bad Münder (miasto uzdrowiskowe, Dolna Saksonia)Osoba podopieczna: małżeństwoKobieta: Wzrost 156 cm, waga 60 kg, wiek 81 latMężczyzna: wzrost 172 cm, waga 55 kg, wiek 88 latOpis osób podopiecznych:Pani w wieku 81 lat, porusza się przy rollatorze, ma do dyspozycji też wózek, wymaga wsparcia przy pielęgnacji ciała, myciu i ubieraniu. Z toalety korzysta samodzielnie, je/pije również samodzielnie. W tym momencie raz dziennie przychodzi do niej pielęgniarka, myje ją i ubiera. Pani jest jeszcze w miarę fit, do tej pory wszystko robiła sama.Pan w wieku 88 lat, porusza się przy rollatorze, ma Parkinsona, osteoporozę i podłączony cewnik, który jednak niebawem zostanie odłączony. W tym momencie dwa razy dziennie przychodzi do niego pielęgniarka, pielęgnuje jego ciało i ubiera go. Podopieczny wymaga pomocy przy myciu, ubieraniu, toalecie. Je/pije samodzielnie.Państwo lubią rozmawiać, wychodzić na spacery. W tym samym mieście mieszka ich córka, natomiast syn w Berlinie.Schorzenia: Pan: Parkinson, osteoporoza, cewnikCzynnosci wykonywane przez podopieczną:- poruszanie się- przy rollatorze- toaleta- z pomocą- higiena osobista/ mycie- z pomocą- ubieranie- z pomocą- jedzenie- samodzielnieWstawanie w nocy: Pani może wstawać sporadycznie – nie wymaga jednak pomocy OpiekunkiZakres obowiązków:- gotowanie- pranie, prasowanie-sprzątanie-zakupyWarunki domowe: mieszkanie 120m2, blisko centrumWarunki dla Opiekunki:

- pokój-TV, radio, Internet, tel.Wymagania:

- komunikatywna + / dobra znajomość j. niemieckiego-prawo jazdy (do dyspozycji samochód w automacie) / ewentualnie bez prawa jazdy-palenie tylko na zewnątrz-dobre referencje- serdeczna, empatyczna, opiekuńcza osoba- gotowość do pracy 2 miesiące-dobra gospodyni domowaWarunki zatrudnienia:Umowa zlecenie na czas nieokreślonyStawka 1300-1350 euro netto/miesięcznieZainteresowane Panie zapraszam do kontaktu mailowego: [email protected] lub telefonicznego pod nr 896761125, 897220760 lub 798148303.

Dane kontaktowe

896761125
897220760
798148303
Joanna