:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Opiekunka Osób Starszych (wygasło)

Zdjęcie Opiekunka Osób Starszych Praca Bielsk Podlaski

Firma ProBetreuung poszukuje obecnie dla swojego Klienta Opiekunki na zlecenie:

Rozpoczęcie: 01.07.2018
Miejscowość: 31633 Leeze (k. Hanoveru)
Osoba podopieczna: małżeństwo
Kobieta: Wzrost 157 cm, Waga 50 kg, Wiek 93 lata
Mężczyzna: wzrost 180 cm, waga 75 kg, wiek 90 lat

Opis osób podopiecznych:
Pani w wieku 93 lat (PG3-4), ma niewydolność serca, inkontynencję, cewnik i przewlekłą biegunkę. W ostatnim czasie sytuacja z biegunką ulega jednak poprawie. Porusza się z pomocą przy rollatorze oraz na wózku inwalidzkim, jest osłabiona, ale pomaga przy transferze z wózka na łóżko i odwrotnie. Wymaga pomocy przy myciu, pielęgnacji ciała, ubieraniu. Je/pije samodzielnie.
Pan w wieku 90 lat (PG2), ma początkującą demencję, zaburzenia rytmu serca i inkontynencję. Porusza się samodzielnie i przy rollatorze. Jest sprawny i samodzielny.
Córka podopiecznych mieszka w tej samej miejscowości, robi zakupy (daleko do sklepu). Druga córka mieszka w Norymberdze. Cała rodzina jest serdeczna.
Podopieczni zamieszkują parter domu, góra będzie do dyspozycji Opiekunki.
Ogrodem zajmuje się ogrodnik.
Opiekunka koniecznie musi być osobą niepalącą.

Schorzenia: Pani: niewydolność serca, inkontynencja, cewnik
Pan: początkująca demencja, zaburzenia rytmu serca, inkontynencja

Pielęgniarka: brak

Czynnosci wykonywane przez podopieczną:
- poruszanie się – Pani: przy rollatorze i na wózku
- toaleta- z pomocą
- higiena osobista/ mycie- z pomocą
- ubieranie – z pomocą
- jedzenie- samodzielnie

Wstawanie w nocy: może się zdarzyć

Zakres obowiązków:
- gotowanie
- sprzątanie
-prowadzenie domu

Warunki domowe: dom dwurodzinny z ogrodem

Warunki dla Opiekunki:
- pokój, oddzielna łazienka
-TV, radio, Internet

Wymagania:
- komunikatywna (+) znajomość j. niemieckiego
-bez prawa jazdy
-osoba niepaląca
-dobre referencje
- serdeczna, empatyczna, opiekuńcza osoba
- gotowość do pracy 2 miesiące
-dobra gospodyni domowa

Warunki zatrudnienia:
Umowa zlecenie
Stawka 1250-1350 euro netto miesięcznie

Zainteresowane Panie zapraszam do kontaktu mailowego: [email protected] lub telefonicznego pod nr 896761125, 897220760 lub 798148303.

5400 ZŁ To ogłoszenie wygasło w dniu 2018-07-08 16:43:58

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

CMC CITY Media Communications sp. z o.o. z siedzibą w Cypryjska 2G 02-761, Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"