:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Opiekun/ka osób starszych w Niemczech (wygasło)

Zdjęcie Opiekun/ka osób starszych w Niemczech  Praca za Granicą Bielsk Podlaski

nterkadra- jest działającą na rynku europejskim renomonwaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Jesteśmy jedną z największych polskich agencji świadczących usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.

Opiekunka do Pana Heinza

Atuty oferty:

- osobny pokój w domku jednorodzinnym

- sklepy w pobliżu

- samochód do dyspozycji

- pomoc domowa w każdy wtorek i piątek

- dostęp do internetu

O ofercie:

Podopieczny ma 81 lat i mieszka sam. Jest całkowicie sprawny umysłowo. Jednak z uwagi na chorobę Parkinsona wymaga pomocy w prowadzeniu domu oraz w higienie. Pan Heinz lubi przesiadywać na dworze, jednak z uwagi na serce zbyt długie spacery ani jakikolwiek wysiłek jest niewskazany. Senior jest spokojny i całkowicie przesypia noce. Popołudniami chętnie rozwiązuje krzyżówki.

Do obowiązków należą:

- pomoc w ubieraniu/myciu

- prowadzenie gospodarstwa domowego

- towarzyszenie i aktywizacja podopiecznego

Wymagana:

- dobra znajomość języka niemieckiego

- doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku

- życzliwość oraz cierpliwość wobec podopiecznych

- prawo jazdy

Oferujemy:

- wynagrodzenie 1400 EUR netto

- legalne i bezpieczne zatrudnienie (druk A1)

- składki odprowadzone od prognozowanej średniej krajowej (od ponad 4400 zł brutto!)

- podpisanie jednej czytelnej umowy

- możliwość dodatkowego ubezpieczenie NW i OC

- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie

- organizację podróży w obie strony oraz pokrycie jej kosztów

- opiekę i wsparcie naszego zespołu 24/7

Zapraszamy do aplikowania na powyższą ofertę bezpośrednio u Konsultanta ds. rekrutacji w Białymstoku na nr tel. : 666 826 909

www.opiekunki.interkadra.pl

Apilkacja na tą ofertę jest jednoznaczna z wyrażeniem poniższych zgód:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Interkadra Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji i przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Danych (Interkadra Sp. z o .o., ) w celach przysłania informacji o charakterze marketingowym, pochodzących od Administratora Danych, zgodnie z ustawą z 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz. 1204) przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).
Atuty

-dostęp do internetu

-osobną łazienkę dla OP

-wydzielone piętro domu dla OP

-wolne weekendy- OP w tym czasie w Kurzzeitpflege

-wolne 2/3 dni w tygodniu- w tym czasie OP w Tagespflege

-rower do dyspozycji

-sklep w bliskiej odległości

-cicha, bezpieczna okolica

-centrum miasta

-duże miasto

-np. codzienne/ 4 dni w tygodniu wsparcie Pflegedienst

-pomoc domowa w każdą sobotę

-dom jednorodzinny / mieszkanie w bloku-> osobny pokój dla OP

-darmowe połączenia na rozmowy do Polski

-aktualnie wielkanocna premia

do 500:

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Opiekun/ka Osób Starszych

Oferujemy:

•legalne zatrudnienie

•atrakcyjne wynagrodzenie

•nieodpłatne zakwaterowanie i wyżywienie

•ofertę pracy dostosowaną do kwalifikacji i oczekiwań kandydatki

Obowiązki:

•proste prace domowe

•opieka pielęgnacyjna i aktywizacyjna

Wymagania:

•znajomość jęz niem

•doświadczenie w opiece

•przyjazne i pogodne usposobienie,

•dobry stan zdrowia

•mile widziane prawo jazdy

Więcej informacji:

Białystok, ul.Lipowa lok. 16/23

Tel.: 666826909

4000-7000 ZŁ To ogłoszenie wygasło w dniu 2018-10-11 12:05:15

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

CMC CITY Media Communications sp. z o.o. z siedzibą w Cypryjska 2G 02-761, Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"