:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  31°C lekkie zachmurzenie

Tajemniczy Klient Bielsk Podlaski i okolice. (wygasło)

cena: 20-80 PLN

Centrum Badań Marketingowych Test poszukuje osób chętnych podjąć współpracę jako Tajemniczy Klient.
Praca Tajemniczego Klienta polega na dokonywaniu obiektywnych obserwacji w wybranych punktach. Po wizycie, Audytor wypełnia specjalnie przygotowany kwestionariusz ankiety za pośrednictwem portalu. Zlecane obserwacje mają na celu podniesienie jakości obsługi klienta oraz poprawę standardów. Podczas takich wizyt zachowujemy się jak zwykły klient - naturalnie, nie wzbudzając podejrzeń innych klientów oraz pracowników. Wizyty realizujemy w sklepach spożywczych, bankach, aptekach, punktach obsługi klienta, salonach samochodowych, drogeriach kosmetycznych, stacjach benzynowych, sklepach ze sprzętem RTV/AGD i innych.
Wynagrodzenie zależy od złożoności danego badania i wynosi od 20zł do 80zł netto za jeden przeprowadzony audyt. Podczas niektórych badań, Tajemniczy Klient ma możliwość zatrzymana produktów na własny użytek tak jak ma to miejsce podczas wizyt realizowanych w sklepach spożywczych.
Tajemniczym Klientem zostać może prawie każdy, wystarczy posiadać kilka kluczowych cech, takich jak: spostrzegawczość, bezstronność, obiektywność, uczciwość, umiejętność zapamiętania szczegółów i dobra pamięć.
Praca w roli Audytora, rozliczana na podstawie umowy o dzieło, może być ciekawym zajęciem dodatkowym, które każdy może dopasować do swoich codziennych zajęć.
Jeżeli jesteś zainteresowany ciekawą współpracą z naszą firmą to:
1. Odwiedź naszą stronę: tajnyklient.com.
2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy poprzez kliknięcie na „Zgłoś się do nas".
3. Potwierdź swoje zgłoszenie w linku, który otrzymasz na wskazany podczas rejestracji adres mailowy.
4. Po zalogowaniu się na swoje konto wybieraj interesujące Cię projekty.
5. Czekaj na kontakt ze strony pracownika CBM Test.
6. Po zakwalifikowaniu do badania otrzymujesz niezbędne materiały do przeprowadzenia wizyty.

Zapraszamy do grona naszych Tajemniczych Klientów Centrum Badań Marketingowych Test!

Dane kontaktowe

To ogłoszenie wygasło w dniu 2017-09-17 14:58:13