<![CDATA[ibielsk.pl - ]]> https://ibielsk.pl/rss pl <![CDATA[Święto Wojska Polskiego w Bielsku Podlaskim]]> https://ibielsk.pl/artykul/swieto-wojska-polskiego/500046 Wednesday, 15 August 2018 15:20:53 +0200 <![CDATA[Proniewicze: 112 km/h w obszarze zabudowanym i utrata prawa jazdy]]> https://ibielsk.pl/artykul/proniewicze-112-kmh/499913 Tuesday, 14 August 2018 12:31:31 +0200 <![CDATA[Tur Bielsk Podlaski wygrywa na inaugurację ligi]]> https://ibielsk.pl/artykul/tur-bielsk-podlaski-wygrywa/499566 Sunday, 12 August 2018 14:55:40 +0200 <![CDATA[Bielsk Podlaski: Zatrzymano złodzieja samochodu]]> https://ibielsk.pl/artykul/bielsk-podlaski-zatrzymano/499372 Friday, 10 August 2018 13:57:53 +0200 <![CDATA[Rowerowe patrole policyjne w Bielsku Podlaskim]]> https://ibielsk.pl/artykul/rowerowe-patrole-policyjne/499216 Thursday, 9 August 2018 16:43:04 +0200 <![CDATA[Stand-up Comedy Bielsk Podlaski: Rafał Rutkowski]]> https://ibielsk.pl/artykul/stand-up-comedy-bielsk/499179 Thursday, 9 August 2018 14:07:22 +0200 <![CDATA[Zaginął Dariusz Tiszuk]]> https://ibielsk.pl/artykul/zaginal-dariusz-tiszuk/498985 Wednesday, 8 August 2018 14:30:45 +0200 <![CDATA[Święto Wojska Polskiego]]> https://ibielsk.pl/artykul/swieto-wojska-polskiego/498946 Wednesday, 8 August 2018 12:39:33 +0200 <![CDATA[Budowa nowego Bielskiego Domu Kultury coraz bliżej]]> https://ibielsk.pl/artykul/budowa-nowego-bielskiego/498848 Tuesday, 7 August 2018 17:56:44 +0200 <![CDATA[XIII edycja Międzynarodowego Konkursu Plastycznego Święty Jan Paweł II w oczach dziecka]]> https://ibielsk.pl/artykul/xiii-edycja-miedzynarodowego/498722 Tuesday, 7 August 2018 10:05:44 +0200 <![CDATA[Zawody siatkówki plażowej]]> https://ibielsk.pl/artykul/zawody-siatkowki-plazowej/498572 Monday, 6 August 2018 12:26:52 +0200 <![CDATA[O prof. Emilianie Adamiuku]]> https://ibielsk.pl/artykul/o-prof-emilianie-adamiuku/498564 Monday, 6 August 2018 12:07:55 +0200 <![CDATA[Spasauskija Zapusty]]> https://ibielsk.pl/artykul/spasauskija-zapusty/498549 Monday, 6 August 2018 11:44:36 +0200 <![CDATA[Apteka dyżurna Bielsk Podlaski - sierpień 2018]]> https://ibielsk.pl/artykul/apteka-dyzurna-bielsk/111455 Friday, 3 August 2018 11:50:00 +0200 <![CDATA[Trwają Podlaskie Spotkania]]> https://ibielsk.pl/artykul/trwaja-podlaskie-spotkania/498028 Thursday, 2 August 2018 16:17:39 +0200 <![CDATA[Powalone drzewa zablokowały drogę Bielsk Podlaski – Białystok]]> https://ibielsk.pl/artykul/powalone-drzewa-zablokowaly/495446 Tuesday, 31 July 2018 18:13:10 +0200 <![CDATA[Wertep zameldował się w Bielsku Podlaskim]]> https://ibielsk.pl/artykul/wertep-zameldowal-sie/484475 Monday, 30 July 2018 18:20:59 +0200 <![CDATA[Ocalić od zapomnienia]]> https://ibielsk.pl/artykul/ocalic-od-zapomnienia/484047 Saturday, 28 July 2018 00:12:00 +0200 <![CDATA[Przejazd drogowo-kolejowy w Lewkach zamknięty – wyznaczono objazdy]]> https://ibielsk.pl/artykul/przejazd-drogowo-kolejowy/484099 Friday, 27 July 2018 20:22:28 +0200 <![CDATA[Bielska policja kontroluje autobusy]]> https://ibielsk.pl/artykul/bielska-policja-kontroluje/484044 Friday, 27 July 2018 14:06:57 +0200 <![CDATA[Problem ze spłatą pożyczki – co zrobić?]]> https://ibielsk.pl/artykul/problem-ze-splata-pozyczki/483846 Thursday, 26 July 2018 15:02:01 +0200 <![CDATA[Gmina Boćki: Woda w kranie nie nadaje się do spożycia]]> https://ibielsk.pl/artykul/gmina-bocki-woda-w/483814 Thursday, 26 July 2018 13:09:15 +0200 <![CDATA[Andryjanki: Wypadek na DK 19 – ruch odbywa się wahadłowo]]> https://ibielsk.pl/artykul/andryjanki-wypadek-na/483630 Wednesday, 25 July 2018 13:20:59 +0200 <![CDATA[Gospodarstwo Rolne w Parcewie znów wywozi gnojowice na pola]]> https://ibielsk.pl/artykul/gospodarstwo-rolne-w/483514 Tuesday, 24 July 2018 20:24:37 +0200 <![CDATA[Wypadek na DK 19 we wsi Haćki – policja wyznaczyła objazdy]]> https://ibielsk.pl/artykul/wypadek-na-dk-19-we-wsi/483167 Monday, 23 July 2018 08:56:33 +0200 <![CDATA[Bielsk Podlaski: Wypadek we wsi Widowo – nie żyje 79-letni mężczyzna]]> https://ibielsk.pl/artykul/bielsk-podlaski-wypadek/483085 Sunday, 22 July 2018 15:00:46 +0200 <![CDATA[Mężczyzna po pościgu zatrzymał pijanego kierowcę i oddał go w ręce policji]]> https://ibielsk.pl/artykul/mezczyzna-po-poscigu/483034 Saturday, 21 July 2018 20:30:19 +0200 <![CDATA[Bielsk Podlaski zalany po burzy]]> https://ibielsk.pl/artykul/bielsk-podlaski-zalany/482912 Friday, 20 July 2018 15:23:43 +0200 <![CDATA[Zawody sportowo-pożarnicze OSP z gminy Boćki]]> https://ibielsk.pl/artykul/zawody-sportowo-pozarnicze/481478 Thursday, 19 July 2018 19:57:02 +0200 <![CDATA[Policja zatrzymała pijanych kierowców ]]> https://ibielsk.pl/artykul/policja-zatrzymala-pijanych/479395 Wednesday, 18 July 2018 19:00:46 +0200 <![CDATA[Moje życie – Pomagam!]]> https://ibielsk.pl/artykul/moje-zycie-pomagam/477799 Wednesday, 18 July 2018 00:06:00 +0200 <![CDATA[Policja w Bielsku Podlaskim poszukuje świadków wypadku ]]> https://ibielsk.pl/artykul/policja-w-bielsku-podlaskim/478004 Tuesday, 17 July 2018 20:42:31 +0200 <![CDATA[Bielsk Podlaski: Policja zatrzymała prawo jazdy za przekroczenie prędkości ]]> https://ibielsk.pl/artykul/bielsk-podlaski-policja/477748 Tuesday, 17 July 2018 12:49:14 +0200 <![CDATA[Samotność]]> https://ibielsk.pl/artykul/samotnosc/477797 Tuesday, 17 July 2018 11:04:00 +0200 <![CDATA[Dla Sylwii!]]> https://ibielsk.pl/artykul/dla-sylwii/477796 Tuesday, 17 July 2018 00:02:00 +0200 <![CDATA[75. rocznica Mordu w Lesie Pilickim - bielszczanie pamiętają o ofiarach]]> https://ibielsk.pl/artykul/75-rocznica-mordu-w/477052 Monday, 16 July 2018 19:28:20 +0200 <![CDATA[Grodno oczami współczesnych]]> https://ibielsk.pl/artykul/grodno-oczami-wspolczesnych/477794 Monday, 16 July 2018 15:59:00 +0200 <![CDATA[Wypadek w Haćkach – pijany rowerzysta wjechał pod koła busa]]> https://ibielsk.pl/artykul/wypadek-w-hackach/474418 Saturday, 14 July 2018 19:36:53 +0200 <![CDATA[Bielsk Podlaski: Strażacy usuwają straty po wczorajszych burzach]]> https://ibielsk.pl/artykul/bielsk-podlaski-strazacy/474332 Friday, 13 July 2018 20:45:36 +0200 <![CDATA[Śmiertelny wypadek w Bielsku Podlaskim: DK 19 zablokowana]]> https://ibielsk.pl/artykul/smiertelny-wypadek-w/474107 Thursday, 12 July 2018 14:51:09 +0200