:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  17°C lekkie zachmurzenie

Jeszcze dla byłych Panów władzy M.........

Blogi, Jeszcze byłych Panów władzy - zdjęcie, fotografia

Mnie ty wcale nie przeszkadza, że ten czy tamten był władza. Dziś on jest takim samym emerytem, przeciętny zjadacz chleba i o nim  pewnie pisać nie zachodziłaby potrzeba ale ja ich niektórych pamiętam wcześniej ze stanu wojennego, ze Śląska: - jak ludzi lali pałami i wcale się nie pytali, winien nie winien otrzymał od panów M. baty, to tak profilaktycznie zamiast wypłaty.

Należy dodać, że nie wszyscy byli byle jacy, bo i porządni ludzie wśród nich się zdarzali. Przyjemni, uczciwi, serdeczni ci swej władzy nie wykorzystywali.

Dla tych co był byle jacy państwo znalazło złoty środek, zabrał emerytury cześć, zrównać z resztą społeczeństwa, niech poczują jak to jest gdy od pierwszego do pierwszego nie wystarcza.

Szkoda tylko, że tym mądrym i porządnym też się dostało ale dla zasady jeden za wszystkich wszyscy za jednego- ja żałuję tylko tego, że w takim pięknym kraju musieliśmy dożyc czegoś podobnego, że musimy się wstydzić za tych panów bo my też w tamtych czasach żyliśmy do nikogo nie strzelaliśmy ani też nikogo nie biliśmy.

Jeszcze dla byłych Panów władzy M......... komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Blogi, Bielsk Podlaski - więcej informacji