:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C słabe opady deszczu

Młoda mama z Brańska potrzebuje pomocy

Interwencje, Młoda Brańska potrzebuje pomocy - zdjęcie, fotografia

Weronika Uszakiewicz, 22-letnia mama, potrzebuje pomocy. Kobieta od urodzenia cierpi na niedorozwój kości udowej i strzałkowej. Przesądzona jest już amputacja nogi kolana, obecnie trwa zbiórka pieniędzy na protezę.

Pochodząca z Brańska Weronika choruje na wrodzony niedorozwój kości udowej i strzałkowej. Od dziecka leczyła się w wielu miejscach, jednak nieskutecznie. W tym momencie ostatnią szansą na zachowanie sprawności jest amputacja nogi powyżej kolana.

Koszty odpowiedniej protezy są ogromne i przewyższają możliwości finansowe młodej mamy. Proteza kosztuje kilkaset tysięcy złotych. Weronika liczy na wsparcie, tylko dzięki niemu będzie mogła funkcjonować jak inni.

Obecnie trwa zbiórka na portalu pomagam.pl, poznanie szczegółów oraz dokonanie wpłaty jest możliwe - TUTAJ!

Weronice można pomóc przekazując również 1% podatku.

W rubryce WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP) należy wpisać numer KRS Fundacji – 0000270809.

W rubryce INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE (bardzo ważne) trzeba zaś wpisać numer członkowski nadany przez Fundację – „Uszakiewicz, 8805”.

Młoda mama z Brańska potrzebuje pomocy komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Interwencje, Bielsk Podlaski - więcej informacji