:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C lekkie zachmurzenie

Dni Bielska Podlaskiego 2018 – CLEO rozgrzała bielską publiczność

Dni Bielska Podlaskiego 2018. W sobotni wieczór przed sceną rozstawioną na ulicy Kopernika w Bielsku Podlaskim bawiły się tłumy mieszkańców na koncercie wokalistki CLEO.

Pogoda dopisała, dzięki temu na koncercie gwiazdy wieczoru CLEO bawiło się kilka tysięcy osób. Urodzona w Szczecinie piosenkarka wystąpiła w Bielsku Podlaskim ze swoimi największymi hitami m.in. „My Słowianie” czy „Łowcy Gwiazd”. O tym że muzyka CLEO przypadła do gustu świadczyć mogły tłumy przed sceną oraz kolejki osób ustawiające się po autografy i wspólne zdjęcia.

Dni Bielska Podlaskiego to nie tylko koncert gwiazdy wieczoru, sprawdź jak pod sceną bielszczanie bawili się na koncercie zespołów DOBRYJE GRAJKI oraz FART! - Relacja TUTAJ !

Relacja z koncertów rockowych - TUTAJ! 

dni bielska podlaskiego, dni bielska podlaskiego 2018 - komentarze opinie

  • gość 2018-05-27 09:41:34

    było super tylko ten smurd masakra....

  • gość 2018-05-27 10:49:31

    smród był tragiczny przez calutki dzień... Burmistrz powinien coś z tym zrobić bo wstyd naprawdę, nie da się mieszkać w bielsku

  • gość 2018-05-27 10:59:31

    Było fajnie tylko smród, smród, smród !!!

  • Gość - niezalogowany 2018-05-27 11:53:17

    Przez ten smród to wstyd na cała Polsce. Ciekawe co Cleo sobie teraz o Bielsku myśli. Może niech ktoś w końcu sie tym zajmie!!!!!

  • gość 2018-05-27 13:30:52

    Nie tylko na całą Polskę ale i inne państwa. Przecież byli też z Białorusi Ukrainy i Litwy.

  • gość 2018-05-27 22:07:49

    Gość kręci gówniany interes, ma z tego kasę a miasto i mieszkańcy cierpią i tracą na prestiżu

  • gość 2018-05-27 22:19:08

    Smród świńskich fekaliów niszczy życie , rodzinne i walory turystyczne okolicy

  • Gość - niezalogowany 2018-05-27 22:21:09

    Pan B., cichy bohater dni bielska, pierdnął z mocą tysiąca świń!... Całe miasto wstrzymało oddech. Brawo!

  • Gość - niezalogowany 2018-05-27 22:22:36

    Pan B., cichy bohater dni bielska, pierdnął z mocą tysiąca świń!... Całe miasto wstrzymało oddech. Brawo!

  • gość 2018-05-28 08:22:15

    Obory były wybudowane do hodowli krów, kto pozwolił na hodowlę świń powinien za to odpowiedzieć. Co na to Burmistrz, jeśli nic z tym nie zrobi to nie nadaję się na burmistrza. Trzeba zacząć zbierać podpisy. Mieszkańcy powinni wziąć sprawę w swoje ręce.

  • Gość - niezalogowany 2018-05-28 08:50:13

    Swiniarnia nie podlega pod burmistrza za. Za to gmina odpowiada. A tak nawiasem to swinki fajnie jesc co nie

  • gość 2018-05-28 09:02:19

    Jak jem świnki to i płace za wieprzowinę. Nie muszę dodatkowo dostawać porcji smrodu

  • świnia - niezalogowany 2018-05-28 10:44:39

    ludzie to jest nie do zniesienia , piszemy jakieś petycje czy coś bo naprawdę rzygać się chce - jak można pozwolić na postawienie tej kupy gówna w tak bliskiej odległości od miasta . Biznes biznesem szanowny właścicielu chlewni a raczej stajni Augiasza . Skoro takie nowoczesne gospodarstwo to proszę zainwestować w takie technologie żeby ludzie nie musieli tego wąchać . ciekawi mnie czy szanowny właściciel mieszka w sąsiedztwie miejsca pracy . pfu

  • Gość - niezalogowany 2018-05-28 20:35:08

    Ten zapach to z pól we czwartek widziałem osobiście widziałem jak wywożą na pola odchody świń. Moim zdaniem to było celowe.

  • Gość - niezalogowany 2018-05-29 17:55:23

    Smród nie jest z obór tylko z okolicznych upraw na które ten pan wylewa gnojowice. W feralną sobotę też lał. A że wiało akurat ze wschodu.. Polecam zerknąć https://www.agrofakt.pl/gnojowica-i-gnojowka-dawka/amp/ Na wschód od bielska praktycznie już od granic miasta po las jest nawożonych w ten sposó kilkadziesąt jesli nie stokilkadziesiąt ha upraw.