:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  24°C rozproszone chmury

Opatrzność z Rodziną – festyn w parafii

W minioną niedzielę w parafii Najświętszej Opatrzności Bożej w Bielsku Podlaskim odbył się festyn rodzinny – Opatrzność z Rodziną.

Z powodu pochmurnej pogody część artystyczna festynu odbyła się w pomieszczeniach Dworku Smulskich. Na zewnątrz natomiast zgromadzeni mogli obserwować pokazy ratownictwa medycznego oraz ratowania osób poszkodowanych w wypadku poprowadzonym przez bielskich strażaków. Swoje stoiska podczas festynu posiadał Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bielsku Podlaskim oraz Komenda Powiatowa Policji w Bielsku Podlaskim.

Oficjalnie 1 lipca ruszyło Przedszkole na Hołowiesku - link do tego wydarzenia znajdą Państwo - TUTAJ!

Proboszcz parafii Najświętszej Opatrzności Bożej w Bielsku Podlaskim Zbigniew Karolak z rąk burmistrza miasta otrzymał nagrodę przyznaną przez Radę Miasta – „Zasłużony dla kultury miasta”.

Podczas festynu zgromadzeni mogli przyglądać się specjalnie przygotowanemu programowi Stowarzyszenia „Ojcowizna Ziemi Bielskiej”.

Opatrzność z Rodziną – festyn w parafii komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się