:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Samochodowy Rajd w Bielsku Podlaskim

WYDARZENIA, Samochodowy Bielsku Podlaskim - zdjęcie, fotografia

3 kwietnia odbył się pierwszy Samochodowy Rajd Bielska Podlaskiego. Kierowcy rywalizowali na trzech odcinkach: pierwszy znajdował się obok Metal Złomu, drugi nieopodal zakładów mięsnych Netter, trzeci wyznaczony był w centrum miasta, na ulicach Kopernika i Jagiellońskiej.

Rajd odbywał się w ramach Samochodowych Mistrzostw Białegostoku w formie KJS, brali w nich udział wyłącznie amatorzy. Zwyciężył w nich Tomasz Wasilewski z pilotem Karoliną Kiszko, drugie miejsce zajął pochodzący z Bielska Podlaskiego Wiesław Zagon, jadący Renault Clio, zaś trzecie miejsce wywalczył Robert Kwaśniak.

Marian Dąbrowski, jeden z organizatorów rajdu, mówił: „Celem takich imprez jest zdjęcie z ulic oszołomów. Dajemy ludziom możliwość rywalizacji w kontrolowanych warunkach, przy pełnym zabezpieczeniu medycznym , obsłudze. W zawodach w Bielsku Podlaskim zgłosiło się 70 załóg. Wraz z Piotrem Bagniukiem z Automobilklubu pochodzimy z Bielska Podlaskiego. Dzięki pomocy Samorządu i wielu ludzi możemy pierwszy raz zorganizować tą imprezę w Bielsku”.

„Zawsze lubiłem jeździć samochodem, nie potrafię już policzyć ilości Rajdów, w których startowałem”– mówi Wiesław Zagon pochodzący z Bielska Podlaskiego. „Ilość kibiców jest naprawdę imponująca, pogoda dopisała. Trasa była dosyć trudna. W centrum mamy możliwość rywalizacji w naprawdę fajnych warunkach. Dwie pozostałe próby są lekko dziurawe, ale przez to bardzo techniczne" - zakończył drugi podczas wydarzenia zawodnik w I Samochodowym Rajdzie Bielska Podlaskiego, czterokrotny zwycięzca Samochodowych Mistrzostw Białegostoku.

 

Samochodowy Rajd w Bielsku Podlaskim komentarze opinie

  • gość 2016-04-04 09:14:11

    Bardzo udana impreza. Dziękuję pomysłodawcom i organizatorom.

  • gość 2016-04-04 09:56:11

    super że taka impreza była organizowana, fajniejszy był by oczywiście prawdziwy rajd a nie odcinki czasowe ale i tak mega szacun

  • gość 2016-04-04 11:04:56

    może będzie mniej debili na drgach

  • gość 2016-04-04 11:08:39

    a mojego autka nie ma ;(((

  • gość 2016-04-04 11:42:46

    Myślałam że tylko dresy przyjdą a to się okazało całkiem dobrze zorganizową imprezą!!!!

  • uczestnik - niezalogowany 2016-04-04 12:22:58

    klimat rajdu bardzo fajny, duzo zainteresowanych kibicow.. Co do prob sportowych niestety jak zwykle bylo bardzo malo jezdzenia 7 minut jazdy na caly dzien to jakies nieporozumienie

  • gość 2016-04-04 12:38:48

    dla kierowców fakt mogło się nudzić natomiast kibice non stop oglądali samochody w akcji, najbardziej podobał mi się odcinek na parkingu przed netterem

  • gość 2016-04-04 13:03:39

    Ale nie każdy przychodził z zamiarem rodzinnego piknikowania...

  • gość 2016-04-04 13:57:27

    Bo ja wiem czy sportowo takie rozczarowanie? faktycznie mint mało ale za to nie takich na odwal sie? jak dla mnie każdy miał coś dla siebie.

  • gość 2016-04-04 15:31:10

    Nie no bez przesady... umówmy się że rajd trzeba brać w cudzysłów. Nie jestem jakoś więcej rozczarowany ale i nie tego się spodziewałem.

  • gość 2016-04-04 15:49:30

    no ludzie k....a wiadomo było że jest dużo rodziców z dziećmi i czego się spodziewaliście? BYŁO EKSTRA!!! ZA ROK A NAWET WCZEŚNIEJ POPROSIMY TO SAMO!!!

  • gość 2016-04-04 21:20:46

    nareszcie cos ciekawego w tym durnym miesce

  • gość 2016-04-04 21:56:33

    Czemu durnym? jak się nie podoba to sam coś zmień albo wypad na zmywak do UK

  • gość 2016-04-05 09:06:51

    Impreza ciekawa dla ludzi, którzy tym interesują sie, jest to jakaś odskocznia od rzeczywistości, ale miejsce, tj, ul. Kopernika i Jagiellońska, gdzie mieszkają ludzie, to niewypał. Przez kilka godzin przy zamkniętych nawet oknach było słychać jeden ryk silników. Niektórzy chcą po prostu w wolny dzień od pracy - spokoju i ciszy w domu.

  • gość 2016-04-05 14:23:26

    A właśnie że dobrze że w centrum miasta! Główne ulice zawsze ludzi przyciągają w większych ilościach bo bez problemu tam znajdzie się miejsce! Nie wiem czy władze to czytają ale poprosimy więcej takich imprez i częściej ;-)

  • gość 2016-04-05 14:23:27

    A właśnie że dobrze że w centrum miasta! Główne ulice zawsze ludzi przyciągają w większych ilościach bo bez problemu tam znajdzie się miejsce! Nie wiem czy władze to czytają ale poprosimy więcej takich imprez i częściej ;-)

  • gość 2016-04-06 14:47:45

    To niesamowite ile w tym bielsku się dzieje. czy to zima czy lato ciągle jest gdzie iść. supeR!

Dodajesz jako: |

WYDARZENIA, Bielsk Podlaski - więcej informacji