:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  6°C rozproszone chmury

Arka Noego wystąpiła w Bielsku Podlaskim

27 maja w ramach 39. Dni Bielska Podlaskiego na scenie głównej wystąpiła Arka Noego.

Najpopularniejszy dziecięcy zespół wykonujący piosenki o tematyce religijnej przyciągnął pod scenę całe rodziny. Arka Noego zaśpiewała bielszczanom największe przeboje, w tym te, które znalazły się na ostatniej płycie.

Początki działalności Arki Noego sięgają 1999 roku, gdy z okazji pielgrzymki Jana Pawła II do Polski Robert Friedrich nagrał wraz z m.in. Marcinem Pospieszalskim, Dariuszem Malejonkiem i Joszko Brodą piosenkę „Tato (nie boję się, gdy ciemno jest)”, która stała się prawdziwym hitem. W niedługim czasie zawiązała się grupa wokalna złożona z dzieci, a następnie, już pod nazwą Arka Noego zespół ruszył w trasę koncertową po całej Polsce. Ich piosenki przetłumaczono i nagrano w kilku językach.

Koncert został zrealizowany w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Bielsk Podlaski.

Relacja z koncertu sobotniego koncertu CLEO – TUTAJ!

Relacja z koncertów rockowych - TUTAJ! 

bielsk podlaski, arka noego - komentarze opinie

  • gość 2018-05-28 20:54:44

    No i super, naprawdę fajnie cieszę się że ktoś zgłosił Arkę Noego do budżetu obywatelskiego, głosowałam zresztą na ten koncert! Natomiast nie rozumiem jaki jest sens robienia tych rockowych koncertów, zabawa dla 10 osób? Bez żartów nikt tego nie słucha a jeden dzień Dni Bielska zmarnowany.

  • Krzychu - niezalogowany 2018-05-28 23:47:11

    Rock to jest to ! Oby więcej rockowych kapel na tego typu imprezach ...

Dodajesz jako: Zaloguj się

Koncerty, Bielsk Podlaski - więcej informacji