:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  17°C lekkie zachmurzenie

Bonusy ... Orynki

Blogi, Bonusy Orynki - zdjęcie, fotografia

Były już u nas plusy i minusy, czerwone i żółte kartki,a ja skromna Orynka dzisiaj rozdaję bonusy.

Po mieście sobie spacerowałam i mocno się zastanawiałam, komu bym taki ciepły bonusik dała.
No i znalazłam, ludzi w zielonych uniformach nie wiem do kogo należą bo na ich plecach są różne napisy a więc: MPEC, Spółdzielnia Mieszkaniowa Gospodarka Komunalna a ci w niebieskich uniformach to elektrycy. Jedno wam powiem,że ci ludzie ciężko pracują: zamiatają, sprzątają, czyszczą, ławki malują. Myślę, że bez tych ludzi i ich ciężkiej pracy miasto byłoby  brudne i zaniedbane, więc niech tym ludziom choć w słowach, jest podziękowanie.
I to właśnie im się ciepły uśmiech, życzliwość i bonus dostanie.Oni naprawią w blokach usterki, poprawią, przykręcą, nagrzeją, klatki nam sprzątną, okna na klatkach pomyją. 

Tym ludziom należy się ogromny szacunek za trawniki wystrzyżone, sprzątnięte przystanki, za czyste ławki, za wszystko co robicie mój ukłon w wasza stronę. Brawo panowie, brawo panie, to właśnie wam się ode mnie bonus dostanie. Niech wszyscy wiedzą i to uszanują, że ci ludzie i w dzień, ale tez w nocy dla nas pracują. Myślę , że nasi prezesi temu się przypatrują, to i pomyślą o premii dla nich i trochę grosza im nie poskąpią i nie pożałują bo przecież pod ich zarządem te zakłady bonus Orynki otrzymują.

Bonusy ... Orynki komentarze opinie

  • Artur Bielecki 2018-03-02 18:47:04

    Prezesi tego wpisu nie czytają i tylko sobie pensyjki podwyższają ....

Dodajesz jako: Zaloguj się

Blogi, Bielsk Podlaski - więcej informacji