:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  25°C rozproszone chmury

Dokąd zmierzamy?

Blogi, Dokąd zmierzamy - zdjęcie, fotografia

Wszyscy patrzymy w telewizory, wszyscy słuchamy i tak naprawdę nie wiemy dokąd zmierzamy wszyscy coś mamy do powiedzenia, głośno mówimy krzyczymy, ale tak naprawdę wokół nas się niewiele zmienia. No może właściwie pogoda w kratkę, raz zimno, raz upał, czasami huragan na dokładkę. No może do tego jest jeszcze sporo nowych chorób, od zawałów udarów do nowotworów. No i jeszcze mamy rozmaitych rządzących, którzy świat zmieniają na lepsze, bo to są ludzie wszystkowiedzący. Afera ściga aferę, wszyscy pytają o co w tym wszystkim chodzi, kto co zrobił złego, kto komu zaszkodził. To znowu jakaś sędzina ze złej strony się pokazuje i na 30 złotych sprzedawców oszukuje. O mateńko, a gdzież tu miejsce dla homo sapiens? Gdzie tu jest zwykły mądry człowiek ja jako autorka się pytam, myślę, że tej zagadki sama nie rozwikłam. Bośmy takiego atomowego napędu nabrali, że o tym co jest właściwe i jak postępować uczciwie tośmy chyba pozapominali.

Dokąd zmierzamy? komentarze opinie

  • gość 2017-07-24 14:33:01

    cyt. klasyka "skończ Waść, wstydu oszczędź"

  • gość 2017-07-24 22:04:23

    niemwiem skad przeświadczenie ze dzis kazdy moze pisac....babulinka jawi sie znawca polityki, przyrody, filozofii i psychologii... A w sumie to bełkot smutny i niepotrzebny. Daruj sobie kobieto, to zbierania grzybów przystąp!

Dodajesz jako: Zaloguj się