:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C bezchmurnie

Marzenia Orynki!

Blogi, Marzenia Orynki! - zdjęcie, fotografia

A mnie się marzy:
-świat pełen mądrych ludzi z uśmiechem na twarzy, bez złośliwości i bez zazdrości.
O szczerym spojrzeniu, ludzi ciepłych, dobrych, pełnych miłości, pomocnych w każdym dniu. 
Świat bez wojen, rasizmu, afer, nieprzyjemności.
Chciałabym:
żeby słońce świeciło dla wszystkich jednakowo, żeby na świecie było wesoło i kolorowo, żeby wszystkim pieniedzy starczało na wszystkie potrzeby, by nikt się nie martwił jak przeżyć.
Żeby nie było wśród ludzi nienawiści, zarozumiałości, narcyzmu, by nikt nie mówił, ze ten jest lepszy a tamten gorszy, żeby nie było zlej rywalizacji by nikt się nie musiał tłumaczyć. 
Żeby te komisje, które ścigają afery, przestały istnieć. By już nie było takiej potrzeby. A wszystko cośmy złego zrobili jak najszybciej naprawili. To są tylko takie niektóre świąteczne moje marzenia wyjęte z głębokiej przepastniej szuflady bo życie jest po to, żeby marzyc bo czasami zdarzają się cuda i marzenia się spełniają, a czasami nasze marzenia to tylko ułuda.

A ja mam ciągle nadzieje na zmiany pozytywniejsze, ze świat się będzie zmieniał i ze moje marzenia te najprzyjemniejsze powoli będą się spełniać.

Marzenia Orynki! komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-02-20 11:48:39

    Marzenia tak jak i zyczenia są zawsze piękne i czekają na spełnienie..Zyczę aby się spełniły te dwa Najpiękniejsze....wiadomo jakie.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Blogi, Bielsk Podlaski - więcej informacji