:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  20°C bezchmurnie

O Basi i Janku!

Blogi, Janku! - zdjęcie, fotografia

Posłuchajcie moi mili przyjaciele, co chcę powiedzieć o Basi i Janku. Będzie tych słów niewiele. Otóż : on fotograf, świetny kamerzysta, ona cudowna kucharka, jak chcesz mieć ładną fotkę to idź do Janka a dobrze zjeść biegnij do Basi, ona zawsze c oś fantastycznego i dietetycznego upitrasi. Poprosisz mały super catering zrobi, wszystko cudownie przyozdobi. 

Któż z nas nie próbował jej korowajów i innych wypieków, są smaczne dobrze zrobione wprawną ręką i szczerym sercem, to ja Basiu dziś w podzięce nie gniewaj się trochę napisałam, no a jak jedzonko to i fotografię do tego dodałam. Chcę powiedzieć, że Janek jest bardzo solidna firma.

Zrobi,do internetu wstawi a wy jak jesteście ciekawi wejdźcie na jego prywatną stronę, zdjęcia są, o różnych tematach. Patrząc na nie przenosisz się w inny świat. Brawo Basiu, brawo Janek nie gniewajcie się na mnie, ja was dostrzegłam, zauważyłam, a że mamy wielki zaszczyt was znać to się najbardziej z tego ucieszyłam.

O Basi i Janku! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Blogi, Bielsk Podlaski - więcej informacji