:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  17°C lekkie zachmurzenie

Pani Prezydent

Blogi, Prezydent - zdjęcie, fotografia

Mówię o prezydent Warszawy, naszej stolicy, o tej która nie zawsze z ludźmi się liczy myślę o krzywdzie ludzi, którą wyrządzono kiedy rozliczy się z mieszkańcami za place i mieszkania z których ludzi wypędzono.

A ja wam powiem, że takich prezydentów, burmistrzów, wójtów w Polsce jest ogromnie dużo, tylko nikt tego nie kontrolował, nie weryfikował. Jeszcze nikt się tym nie zajął ale myślę, że za jakiś czas niedaleki dowiemy się więcej o polskim podwórzu, zarządzających polskim majątkiem myślę ze ci uczciwi będą stanowić wyjątek. Kogo wy mądrale na ulicę, na manifestacje wysyłacie? Jak się im przypatrzyć padnie odpowiedź : my ich znamy, że nie wspomnę wy nas też znacie tak zręcznie społeczeństwem manipulowali, że nie jeden dorobek życia swego stracił no a zarządzający najzwyczajniej dalej podryfowali. Ja wy się nie wstydzicie? - przed ludźmi prostymi za to bardzo uczciwymi. Ci kariery mogą szukać tylko na ulicy, to bardzo proste z biedakami nikt się nie liczy.

Pani Prezydent komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Blogi, Bielsk Podlaski - więcej informacji