:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  17°C bezchmurnie

Pieniądze, pieniędzy, o pieniądzach!

Blogi, Pieniądze pieniędzy pieniądzach! - zdjęcie, fotografia

 W dzisiejszych czasach. świat oszalał na punkcie pieniędzy. Każdy ich pragnie jak najwięcej. Świat się jakoś, skurczył i zmalał, ludzie się po nim rozjeżdżają. Dlaczego? Ano właśnie dla pieniędzy. Rożne słyszymy tego słowa odmiany - bo pieniądz, ważny, oczekiwany. Ile by tych pieniędzy człowiek nie posiadał, zawsze za mało jeszcze więcej by ich się chciało.

          W dzisiejszych czasach nie ma innych wartości, zmieniły się obyczaje, w życiu w telewizji i na ulicy i gdziekolwiek, człowiek się nie liczy, tylko rozmowa na temat pieniążków króluje i gości. 

          Dla pieniędzy ludzie się zabijają, morderstwa, zbrodnie, afery popełniają. Dziś już nikt nie jest szczery. Myśli tylko o pokaźnych sumach na koncie , najlepiej tych sześciocyfrowych a jeszcze lepiej dolarowych. Nikt nie myśli o tym, że przyjdzie taki czas, że trzeba odejść w zaświaty, konto zostawić, majątek cały, morał wyniknie z tego doskonały. Wszystko co mieliśmy pozostanie ale nie będzie nas. Co jeszcze dodać do tego wszystkiego, ano tylko to, że osiągnęliśmy tylko dużo pieniędzy i nic więcej do tego. Życie uciekało, czas upłynął między palcami, człowiek odszedł i słuch po nim zaginął czasami nawet pamięć!

Pieniądze, pieniędzy, o pieniądzach! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Blogi, Bielsk Podlaski - więcej informacji