:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  17°C lekkie zachmurzenie

Wasiloczki.......Wasilki

Blogi, Wasiloczki Wasilki - zdjęcie, fotografia

Tak mi smutno, tak mi przykro, że to co jest tak cudne, tańczące i rozśpiewane na konkursach jest na bok spychane.

Wyśpiewać, wytańczyć, pokazać ludziom ta piękną kulturę nie jest tak łatwo i prosto, 55 lat utrzymać zespół nauczyć, by mógł stanąć przed wymagającą publicznością to trzeba dużo pracy i trzeba się natrudzić.

Tymczasem jedyny zespół muzyczno - taneczny pokazany z całą klasą został na bok zapchany. Przecież to kawał typowo białoruskiej kultury to ja się pytam gdzie było to jury? Czyż nie widzieli? Czyż nie zrozumieli?, że tak nisko ten zespół ocenili. Co innego zespoły młodzieżowe a co innego zespoły starsze, te tez są wiele warte.

Ja Ślązaczka swoją kulturę śląską bardzo cenię ale w paru słowach wam nadmienię, że do tej podlaskiej do Wasiloczków wiele ciepłych uczuć żywię i chciałabym aby takie zespoły były oceniane sprawiedliwie. Wasiloczki bardzo się starały i w powiecie pierwsze miejsce wytańczyły i wyśpiewały ale w wojewódzkim konkursie choć bardzo były nawet przez sama komisje oklaskiwane, choć chórzyści bardzo się starali nie dostąpili zaszczytu i na gale piosenki nie pojechali.

Szkoda mi tylko profesorów z Białorusi którzy tak pięknie ten zespół na konkurs przygotowali no chórzystów, którzy tak cudnie w pieśni i tańcu kawał kultury białoruskiej widzom pokazali. Poczułam po raz pierwszy ogromny niesmak, myślę, że powinno być trochę inaczej  a nie tak byle jak.

 

To są tylko moje odczucia osobiste, nie należy tego brać do siebie. Komentarz Orynki.

Wasiloczki.......Wasilki komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Blogi, Bielsk Podlaski - więcej informacji