:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  17°C lekkie zachmurzenie

Wyżej..... wyżej....... i jeszcze wyżej

Blogi, Wyżej wyżej jeszcze wyżej - zdjęcie, fotografia

Kiedyś zaczynali od zera.... dlatego nęciła ich kariera jak w skoku wzwyż podnosili poprzeczkę, teraz byli na takim stanowisku, później na innym a później jeszcze czekali troszeczkęa potem bomba wybuchła, poszli wysoko, tam w górę, pytanie tylko jakie to szczęście? tam za tym murem kiedy stanęli przed nim otworem.

Ja skromna autorka, życzę jak najwięcej szczęścia, zebrania tego wszystkiego co jest do osiągnięcia aby w dobrym zdrowiu wszystkie przeszkody pokonywali i na polu kariery laury zbierali.

Bo to nie takie proste, czasami wręcz bywa żenujące a nawet żałosne. Bo zdarza się, ze tam w świecie gdzieś wysoko ludzie między sobą mają układy i bywa, że starał się, chciał, ale jak przyszło co do czego to nie dał rady bo inny ktoś był lepszy, sprytniejszy i zaradniejszy.

A jeszcze.... co nie daj Boże upaść z wysokiego stanowiska taki Iksiński może. Wtedy wokół narobi takiego zamieszania, takiego huku i nagłośnienia
nie .... ja bym tak nie mogła
ja wole stanąć z boku a najlepiej schować się do cienia.

Wyżej..... wyżej....... i jeszcze wyżej komentarze opinie

  • Artur Bielecki 2018-08-26 12:35:58

    "... prócz wyższego wykształcenia dobrze byłoby posiadać jakieś średnie wyobrażenie i co najmniej podstawowe wychowanie ..." - niestety nie mój tekst ale jak realny dzisiaj .

Dodajesz jako: Zaloguj się

Blogi, Bielsk Podlaski - więcej informacji