:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C bezchmurnie

Bielskie kolory

Pięciolecie grupy malarskiej „ Atelier” to doskonała okazja spojrzenia na twarzy i sylwetki tych, którzy w tej grupie działają i osiągają bardzo dobre wyniki nie tylko w Polsce ale i poza zagranicami. Warsztaty malarskie pod kierownictwem pani Maryli Babulewicz pracują przy Belskim Domu Kultury. Osiągnięcia tych warsztatów jak na tak krótki czas są znaczne ale i osoby, które na tych warsztatach pracują to znamienite nazwiska znane nie tylko w Polsce ale również poza granicami. Na tym jubileuszu spotkałam gości z Kobrynia, którzy współpracują z Bielskim Domu Kultury. Nasze miasto może się poszczycić ogromną  ilością utalentowanych ludzi. Bohema bielska to malarze, poeci, muzycy, satyrycy,  blogerzy, dziennikarze…. Można by tak wyliczać bez końca.

Należy wspomnieć, że mamy cudownych sponsorów, którym leży na sercu rozwój tutejszej kultury i chętnie wspomagają młodych ludzi. Burmistrz Miasta Bielsk Podlaski, Rada Miasta, Wójt Gminy Bielsk Podlaski i wielu prywatnych przedsiębiorców, dlatego tak ogromnie się cieszę się i szczycę się utalentowanymi ludźmi. Na jubileuszu tym moja dusza i oczy ogromnie się radowały wystawionymi pracami malarskimi, serwetkami, rozmaitymi makatkami a także i słodkościami przygotowanymi na ta okazję. Z całego serca gratuluję pani kierownik warsztatów, ciepłej i dobrej Marylce, wszystkim artystom, pani dyrektor Bielskiego Domu Kultury, całej obsłudze no i przede wszystkim artystom. Życzę kolejnych lat udanej pracy, spełnienia najskrytszych marzeń i pozdrawiam wszystkich.

Bielskie kolory komentarze opinie

  • gość 2018-09-26 08:09:07

    Szkoda że nie można poczytać o tym wyarzeniu w Internecie, a to już tydzień jak się odbyło.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Blogi, Bielsk Podlaski - więcej informacji