:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Nowa Rada Miasta w Bielsku Podlaskim

22/10/2018 14:21
Polityka, Miasta Bielsku Podlaskim - zdjęcie, fotografia

PKW oficjalnie poinformowała, jak wyglądać będzie skład bielskiej Rady Miasta przez najbliższe pięć lat.

Najwięcej mandatów zdobył komitet Koalicja Bielska, na który zagłosowało 33,95% mieszkańców naszego miasta. KWW Koalicja Bielska będzie miała dziewięciu radnych w nowej kadencji. Drugie miejsce zajmuje komitet Wspólnie dla Bielska, który wprowadził do Rady Miasta pięciu radnych. Nasze Podlaskie oraz Prawo i Sprawiedliwość mają po trzech radnych. Komitet SLD Lewica Razem wprowadził zaledwie jednego radnego.

Nowego Burmistrza Miasta Bielsk Podlaski bielszczanie wybiorą w drugiej turze wyborów. Czytaj więcej…

Pełna lista nowej Rady Miasta:

Simoniuk Eugeniusz - SLD LEWICA RAZEM
Charyton Stanisław - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Zwolińska Bożena Teresa - NASZE PODLASIE
Roszczenko Andrzej - KOALICJA BIELSKA
Ostaszewski Piotr - KOALICJA BIELSKA
Falkowski Emil - WSPÓLNIE DLA BIELSKA
Grabowska Maria - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Margański Romuald - NASZE PODLASIE
Borowski Jarosław - KOALICJA BIELSKA
Kruk Eugenia - KOALICJA BIELSKA
Grodzki Krzysztof - WSPÓLNIE DLA BIELSKA
Bierżyn Paweł - NASZE PODLASIE
Bożko Aleksander - KOALICJA BIELSKA
Wawulski Piotr - KOALICJA BIELSKA
Borowik Włodzimierz - KOALICJA BIELSKA
Żukowski Artur Maciej - WSPÓLNIE DLA BIELSKA
Karniewicz Danuta - PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Sulima Tomasz - KOALICJA BIELSKA
Zawacka-Prystupa Irena - KOALICJA BIELSKA
Hryniewicki Tomasz - WSPÓLNIE DLA BIELSKA
Kołos Iwona - WSPÓLNIE DLA BIELSKA

 

Źródło: PKW.

Nowa Rada Miasta w Bielsku Podlaskim komentarze opinie

  • gość 2018-10-22 14:45:03

    Wspaniały wynik dotychczasowej radnej pracującej w jednej z miejskich jednostek! Już nie będzie jej w radzie miasta i dobrze.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-22 15:12:49

    Największy przegrany? SLD. 1 mandat. Ciekawe czy wyciągną wnioski kto ich pogrzebał i to że granie zmarłym burmistrzem to był strzał w kolano.

  • gość 2018-10-22 15:43:57

    nic sie nie zmieni w bielsku fajnie ze coraz mniej komuchow

  • Gość - niezalogowany 2018-10-22 17:47:40

    SLD znowu Simoniuk.... Żenada da

  • Gość - niezalogowany 2018-10-22 17:55:05

    SLD... Simoniuk?.... parodia radnego.... Brawo wyborcy!

  • gość 2018-10-22 17:58:38

    Kto jak kto ale Simoniuk.Kyrk

  • Gość - niezalogowany 2018-10-22 19:27:40

    Brawo Piotrek Wawulski - najwiecej głosów w calym Bielsku! Może pomysl o kandydaturze na Burmistrza ;)

  • Gość - niezalogowany 2018-10-22 20:13:44

    Kto znowu głosował na tego bialorusina oszołoma Sulime?

  • Gość - niezalogowany 2018-10-22 20:27:48

    Kto jak kto - Simoniuk znowu? Co on takiego wnosi - Pijaczyna na stolku - A PK trzyma takiego nadal na stanowisku

  • Maria - niezalogowany 2018-10-22 20:48:56

    Patrzac, kto wygral,wlos sie jezy na glowie, szkoda a zapowiadalo sie ciekawie w czasie kampanii. Kolejne lata marazmu dla Bielska.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-22 21:55:18

    Simoniuk radnym?Masakra. To pierwszy pijak i złodziej na wodociągu. Jak można komuś takiemu ufać? Ludzie nie macie sumienia?

  • Chwała - niezalogowany 2018-10-22 22:33:41

    Dobrze że Grodzkiego nie ma biznesmena....

  • Gościu - niezalogowany 2018-10-22 23:48:17

    No nie wierzę, kto głosuje na tego idiote Sulime? Co jest za tym żeby płatna strefę parkowania wprowadzać? PARANOJA!

  • gość 2018-10-23 06:55:13

    Od lat to miasto to skansen białoruski.Sto lat za murzynami i za innymi miastami.

  • gość 2018-10-23 09:49:56

    Simoniuk to powinien leczyć wątrobę i głowę, co za idioci na niego głosują.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-23 11:43:22

    Kiedy ludzie w końcu przestaną głosować na wiarę bądź narodowość a zaczną wybierać ludzi kompetentnych?

  • gość 2018-10-23 12:18:20

    Będzie wesoło, jeden zagra, druga zaśpiewa a trzeci zapewni catering. No to na zdrowie !

  • gość 2018-10-23 12:25:48

    ludzie glosują na ludzi kompetentnych ale do rady wchodzą te osoby które są na 1 miejscach na liście w danym okręgu. z tego co widać czeka nas marazm tym razem 5 lat szkoda tyle czasu będzie zmarnowane!!!!!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-10-23 15:29:20

    Znowu 5 lat robienia NIC, ludzie głosują i nie myślą kogo wybierają, paranoja.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-23 17:28:49

    Ostaszewski Piotrek może teraz zacznie naprawdę pracować w Radzie Miasta a nie tylko na niej być! Hoyrak weź się za robotę!

  • gość 2018-10-23 22:54:15

    W końcu posiedzenia rady będą przebiegać sprawnie i szybko jak w powiecie. Zmniejszyć diete.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-24 11:09:21

    Do RM niekoniecznie wchodza 1 z list, tu dziala nieco skomplikowana metoda d'Hondta

  • Gość - niezalogowany 2018-10-24 19:01:40

    Pan Wawelski to największy darmozjad w Bielsku - wiem co mówi

  • Gość - niezalogowany 2018-10-24 19:09:26

    I ta panichida znowu w radzie?

  • Gość - niezalogowany 2018-10-24 19:11:28

    I ta znowu panichida w radzie?

  • Gość - niezalogowany 2018-10-24 19:15:19

    Ta panichida znowu w radzie miasta?

  • Gość - niezalogowany 2018-10-24 22:09:12

    Ciekawie się zapowiada. Szkoda, że w radzie miasta zasiądzie tak mało kompetentnych osób.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-26 07:08:36

    Jeszcze nikt nikomu nie dogodzil...a komu Białorusini przeszkadzają w bielsku?w mózg ach wam się przewraca. ..wybrali kogo wybrali i bardzo dobrze....a ten wasz pożal się Boże grajek to niby co on takiego wniesie do Bielska. ...bohater muzykaNT. .o huj , chodzi? !trzeba było wszystkim iść na głosowanie a nie później pierdolic smutki. ...żenada. ...a bielsk jak stał w miejscu tak i będzie stał dalej. ...żaden nowy radny nic tu nie zaradzi.

  • gość 2018-10-26 11:59:50

    co to za radni,co nie biorą udział w obradach tylko siedzą

  • Gość - niezalogowany 2018-10-26 19:34:20

    A ciekawi mnie czy Iwona Bielecka Wlodzimirow oddała swój baner schronisku psów ?

  • Gość - niezalogowany 2018-10-26 19:37:47

    Ciekawi mnie czy Wlodzimirow oddała swój baner schronisku psów?

Dodajesz jako: |

Polityka, Bielsk Podlaski - więcej informacji