:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

[Zagłosuj] Borowski czy Hryniewicki - druga tura wyborów Burmistrza

POLITYKA, [Zagłosuj] Borowski Hryniewicki druga wyborów Burmistrza - zdjęcie, fotografia

Bielszczanie 4 listopada w drugiej turze wyborów zdecydują, kto przez następne pięć lat będzie zarządzać miastem - Jarosław Borowski czy Tomasz Hryniewicki. Zapraszamy do głosowania w naszej sondzie.

W pierwszej turze wyborów o fotel Burmistrza walczyło pięciu kandydatów: Jarosław Borowski z Koalicji Bielskiej, Agnieszka Agata Gierasiumiuk-Chomicka z PiS, Tomasz Hryniewicki z Wspólnie dla Bielska, Arkadiusz Waszkiewicz z SLD Lewica Razem oraz Bożena Teresa Zwolińska z Naszego Podlasia.

Do drugiej tury wyborów przeszedł Jarosław Borowski oraz Tomasz Hryniewicki i to spośród tych kandydatów mieszkańcy Bielska Podlaskiego wybiorą Burmistrza na następne pięć lat. Chcielibyśmy zapytać Państwa: „Na kogo oddacie głos w drugiej turze wyborów Burmistrza Miasta Bielsk Podlaski zarządzonych na 4 listopada?”

Zapraszamy również do zapoznania się z relacją Debaty kandydatów na Burmistrza Miasta Bielsk Podlaski. Czytaj więcej…

[Zagłosuj] Borowski czy Hryniewicki - druga tura wyborów Burmistrza komentarze opinie

  • gość 2018-10-31 20:28:24

    tylko Hryniewicki. W tych wyborach mieliśmy czterech kandydatów, którzy chcieli ZMIANY, z nich wszystkich został tylko Hryniewicki... I nagle p. Zwolińska popiera Borowskiego, mimo że ponoć nie popierała jego polityki i działań?? KONIEC Z UKŁADEM, zmieńmy ten Bielsk!!

  • gość 2018-10-31 20:30:53

    Zwolińska przecież jest zastępcą Borowskiego. Jak ma nie popierać swojego przełożonego hehe. Bielsk musi się zmienić bo kolejnych 5 lat z Borowskim nie przetrzymamy

  • gość 2018-10-31 20:31:59

    z dwojga lepszy Hryniewicki niż Borowski...

  • gość 2018-10-31 20:33:41

    Prawda jest taka, że za rządów Borowskiego nie ma w bielsku nic, drogi niszczeją, ludzie uciekają i w całym mieście tylko śmierdzi. Także władza do zmiany głosujemy na Hryniewickiego

  • gość 2018-10-31 20:33:55

    Trzeba łączyć, a nie dzielić. Panie Tomaszu, trzymamy za pana kciuki!!

  • gość 2018-10-31 20:38:17

    Miasto zadłużone, stoi w miejscu, nic się nie dzieje, a Borowski chwali się budowaniem BDK za 27 mln!!! Nic dziwnego że młodzi nie chcą żyć w tym mieście, jak jedynym miejscem do wyjścia jest park i deptak pod ratuszem. Bielsk umiera i jedyną możliwością jest zmiana władzy! Popieram Tomka!

  • gość 2018-10-31 20:39:42

    Paradoks bielsk ma hasło "Bielsk Podlaski Łączy Ludzi" a obecny burmistrz zamiast łączyć tylko dzieli, dla tego głosujemy na Hryniewickiego

  • gość 2018-10-31 20:40:42

    Przecież obecny burmistrz zrobił w bielsku nowy BDK... za to musimy głosować na niego w podziękowaniu za tą inwestycję

  • gość 2018-10-31 20:41:55

    Hryniewicki to dobry, mądry, inteligentny człowiek. Będzie bardzo dobrym burmistrzem.

  • gość 2018-10-31 20:43:01

    Głosować w podziekowaniu? Serio?!!! BDK jest na kredyt, miasto pozyskało najmniej pieniędzy unijnych w regionie. Przez nowy BDK zadłużenie jest najwyższe w historii Bielska Podlaskiego, to była zagrywka przedwyborcza i jak widać "ciemny lud to kupuje" no nic trzeba rozmawiać i tłumaczyć by ludzie takimi tanimi chwytami nie dali się łapać. Głosuje na Hryniewickiego bo on zaprezentował przynajmniej nie tak jak Pan Borowski puste hasełka

  • gość 2018-10-31 20:44:33

    Borowski się spalił niejednokrotnie, jeśli on wygra to naprawdę będzie porażka. Niech schodzi ze sceny i da rządzić tym, którzy powinni i chcą zrobić coś dobrego dla miasta!!

  • gość 2018-10-31 20:47:00

    Mój kandydat niestety odpadł w pierwszej turze i wybierając pomiędzy Borowskim i Hryniewickim wolę już tego drugiego. Facet jest świeży poza układami i ma jakiś tam program. Niech chociaż połowę z tego zrobi a będzie milion razy lepiej. Szkoda że Pani Bożena Zwolińska nie zostanie Burmistrzem no ale trudno na kogoś głosować trzeba, potrzebna jest zmiana!

  • gość 2018-10-31 20:47:26

    Hryniewicki ma dobry plan, wizję, chęci i słucha ludzi. Borowski chodzi tylko od przedszkola do przedszkola i nie słucha nawet własnych radnych....

  • gość 2018-10-31 20:49:12

    Tylko i wyłącznie Hryniewicki Borowskiemu już pora podziękować

  • gość 2018-10-31 20:50:40

    BOROWSKI DO ZMIANY

  • gość 2018-10-31 20:53:11

    Zwolińska byłaby lepszym dobrym burmistrzem? nie odniose sie nawet do tego. Ja się jeszcze waham ale widząc jaka nagonka panuje na mieście Hryniewicki ma duże szanse. Po pierwsze plotki i strasznie że coś zrobi dla prawosławnych i mniejszości. Szkoda że ibielsk nic o tym nie napisał. Polecam artykuł na bielskpodlaski nasze miasto tam redaktor Zadnowicz ładnie wypunktował obecną władzę. Straszenie i władanie w usta czegoś co nawet nie miało miejsca. Jestem osobą prawosławną, jeszcze nie wiem na kogo załosuje, natomiast wiem że te brednie opowiadane o hryniewickim to nieprawda.

  • gość 2018-10-31 20:55:34

    ktokolwiek miał kontakt z panem Hryniewickim, ten wie że jest to bardzo kulturalny i inteligentny człowiek. Warto na niego oddać głos.

  • gość 2018-10-31 20:56:52

    nie byłem przekonany, z ciekawości poszedłem na jego spotkanie we wtorek i się jednak przekonałem. konkretny człowiek z dobrą wizją.

  • gość 2018-10-31 20:58:44

    Ludzie to jest proste. JAK NIC NIE ZMIENIASZ TO NIC SIĘ NIE ZMIENIA! Pan Borowski dostał szanse-jak jest niech każdy sam sobie oceni. Trzeba dać szanse komuś nowemu. Jeśli nie podoła, za 5lat zostanie zmieniony. Tak czy inaczej dajmy szanse Panu Hryniewickiemu. Jestem za Panem Tomaszem!!

  • gość 2018-10-31 21:01:58

    Prawda jest taka: Bielsk to wielokulturowe miasto z mentalnością wschodnią i nie mówię tu tylko o prawosławnych ale o wszystkich. Wystraczy popracowac w kilku firmach w bielsku a potem gdzies dalej w polsce. Prawda jest taka, że nasi mieszkańcy potrzebują silnej zdecydowanej ręki, zarówno w biznesie jak i w polityce. Taki był najlepszy burmistrz w historii bielska BEREZOWIEC. Pan Borowski którego bardzo lubię i znam prywatnie naprawdę fajny gość nie sprawdził się na tym stanowisku. Dla tego potrzebujemy zmiany potrzebujemy kogoś takiego jak Hryniewicki zdecydowanego faceta który to wszyskto ogarnie. Powodzenia Panie Tomaszu.

  • gość 2018-10-31 21:06:43

    Co w bielsku było za czasów Jarosława? Nic! BDK na kredyt pod koniec a popatrzmy jeszcze na smród, przeciekające dachy, ludzi bez kanalizacji czy dziurawych dróg. Pojedźcie do Białegostoku i zobaczcie jakie to fajne miasto. Powiecie że wojewódzkie inne warunki itp ok, polecam wizytę w hajnówce, wysokim mazowiecku, Siemiatyczach jak tam jest czysto, jak przyjemnie jakie fajne mają drogi ile festiwali itp. Czas na zmiany czas na Hryniewickiego

  • gość 2018-10-31 21:08:23

    jeśli wybierzemy Hryniewickiego to sejmik bedzie po naszej stronie, a to on rozdziela kase. w tych wyborach wybierzmy dobro miasta..

  • gość 2018-10-31 21:13:25

    Wierze że mieszkańcy wykażą się rozsądkiem i wybiorą Hryniewickiego i rozwój. 4 listopada głosuję na Tomasza!!

  • gość 2018-10-31 21:16:10

    Program Pana Tomasza przemawia do mnie najbardziej i to własnie na ten program i tego człowieka zagłosuję. Trzymam kciuki!

  • Pit23 - niezalogowany 2018-10-31 22:02:41

    Mam pytanie do kandydatów co zrobicie dla dzieci lat 10 żeby mogli na osiedlach grać w piłkę gdzie nie ma boisk a same parkingi co tak a młodzież ma robić oprócz grania na grach kuputerowych. A orlik 1 w całym Bielsku w wykendy jest zamknięty

  • Gość - niezalogowany 2018-11-01 12:27:23

    Czytając te komentarze aż żal za serce ściska, czy naprawdę aż tylu ludzi nudzi się aby wypisywać takie bzdury? Łatwo jest powiedzieć Borowski nie zrobił a Hryniewicki zrobi a tak naprawdę to nie zależy od nich. Dlaczego taka nagonka na JB jest na forum? Osobiście uważam pomimo tego iż nie jestem mieszkanka na stałe Bielska PODLASKIEGO ( choć bardzo często tu jestem), że Bielsk idzie do przodu, jest pięknym miastem i jak twierdzi Pan Tomasz że Siemiatycze czy Hajnówka są bardziej rozwinięte bo dostają więcej dofinansowan to szczerze wybrałbym i tak Bielsk! w każdym miejscu sa ludzie i zadowoleni i rozczarowani - wszystkim nie dogodzisz. Logicznym jest ze w większości spraw ludzie i tak pojadą do Białegostoku CZY Warszawy bo każdy kto mieszka w mniejszym mieście chce raz na jakiś czas odreagować i wyjechać. W Białymstoku są kina teatry galerie baseny różne imprezy. To normalne że ludzie załatwiają kółka spraw za jednym razem. Większość specjalistów, lekarzy też jest w Białymstoku. A że młodzi wyjeżdżają.... Tak bo taka jest rzeczywistość - Bielsk wyjeżdża do Białegostoku, Białystok do Warszawy a Warszawa za granicę. Tylko że już do Bielska nie przyjeżdżają ludzie i dlatego taka wielka afera z tymi wyjazdami. Dla mnie jest to normalne zjawisko. Twierdzicie Państwo że Pan Burmistrz Borowski dzieli ludzi... Nie zauważyłam tego bo wiele razy widziałam go na uroczystościach choćby nawet 3 króli jak w procesji maszerowal ulica miasta z córeczka na rękach. Jest to normalny sympatyczny wykształcony człowiek. Jak każdy ma swoje wady i zalety ale wystarczy posłuchać kilku wywiadów, wypowiedzi tego Pana i osoba inteligentna jest w stanie zauważyć jaki ogrom wiedzy i doświadczenia on posiada, jaki wewnętrzny spokój i opanowanie. Zastanówcie się zanim oczernicie dana osobę - Pan JB realnie patrzy na Bielsk - nie można obiecywac rzeczy nie realnych albo w ilościach przekraczających możliwości miasta - to jest oklamywanie wyborców. POZDRAWIAM i życzę wszystkim miłego dnia :)

  • Gość - niezalogowany 2018-11-01 15:13:32

    Zgadzam się z Panią całkowicie :-)... cacy, cacy, tu i tam bywam- w szkole, na orszaku, na wręczaniu tego i tamtego. Pierdoły. Tylko jak sama Pani napisała - pojawia się Pani w Bielsku i znika :-). A między jednym, a drugim pojawieniem się ,, cyk ,, Ktoś swój na jakiś stołeczek ( łączy, czy dzieli? ). Nie będę tych stołków wymieniał, dość powiedzieć, że ,, króluje ,, Koalicja Bielska. Dla usprawiedliwienia J.B. , każda strona polityczna w tym kraju tak robi ( ła ), kto twierdzi inaczej - kłamie. Ale ,, numer ,, z Panią Dyrektor z popularnej ,, trójki ,, to ... ( szukam określenia odpowiedniego dla wyczynu kandydata Jarosława ) dowód Jego słabości w Koalicji Bielskiej. Człowiek podejmujący samodzielne decyzje nie zrobiłby tego. Kropka, a za koniec tego wpisu dzisiejszy cmentarny News- ponoć niektórymi przetargami interesuje się CBA.

  • gość 2018-11-01 20:02:21

    Kiedyś to Hajnówka i Siemiatycze zazdrościli dla Bielska wielu inwestycji, rozwoju, itp. teraz to zaczynamy my im zazdrościć, bo nowi ludzie w UM, czyli "ludzie" burmistrza zamiast pracować to przytulają jedynie wynagrodzenie... Trzeba nowej miotły, a przy okazji w powiecie też coś się może zmieni, bo układanka KB - NP zostanie zachwiana...

  • Olo - niezalogowany 2018-11-02 08:18:27

    WOW! iBielsk czy iHryniewicki? W niedzielę żuczki będziecie płakać po swoim niedoszłym burmistrzu, może minister przyjedzie go pocieszyć.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-02 09:50:23

    Tak na marginesie Siemiatycz iHajnówki strona KRS Bielsk 126 stron Hajnówka 70 Siemiatycze 56

  • Gość - niezalogowany 2018-11-02 09:53:44

    KRS Bielsk 126 stron Hajnówka 70 Siemiatycze 56

  • gość 2018-11-02 10:25:35

    Mam pytanko. Czy Pan Tomasz również w roku ubiegłym kwestował na cmentarzu?

  • gość 2018-11-02 13:59:20

    Pan Tomasz od kilku lat kwestuje.

  • Wasz Jarosław - niezalogowany 2018-11-02 16:54:55

    Poszło trochę pieniędzy na opłacenie Trolli , nieco inna metoda niż stosował skazany Marek Antoni Ł

  • Gość - niezalogowany 2018-11-02 17:33:52

    Powolny koniec N.P. nieuchronnie nadchodzi.

Dodajesz jako: |

POLITYKA, Bielsk Podlaski - więcej informacji