:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  17°C bezchmurnie

Wybory w gminie Brańsk – listy kandydatów

Polityka, Wybory gminie Brańsk listy kandydatów - zdjęcie, fotografia

W gminie Brańsk 6000 mieszkańców, wśród których jest 4907 wyborców, wybierze władze gminy na kolejne pięć lat. Swoje listy w każdym okręgu wyborczym zarejestrował Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, w pozostałych okręgach kandydatów na radnych wystawiają również Komitet Wyborczy Wyborców Andrzeja Jankowskiego (14 kandydatów), Komitet Wyborczy „Nasze Podlasie” (2 kandydatów), Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnie (1 kandydat), Komitet Wyborczy Wyborców Jedność Rolników (1 kandydat).

Sprawdź kandydatów do Rady Miasta Bielsk Podlaski (więcej…)
Sprawdź kandydatów do Rady Powiatu Bielskiego (więcej…)
Sprawdź kandydatów do Rady Gminy wiejskiej Bielsk Podlaski (więcej…)
Sprawdź kandydatów do Rady Miasta Brańsk (więcej…)
Sprawdź kandydatów do Rady Gminy Boćki (więcej…)
Sprawdź kandydatów do Rady Gminy Wyszki (więcej…)
Sprawdź kandydatów do Rady Gminy Orla (więcej…)
Sprawdź kandydatów do Rady Gminy Rudka (więcej…)

 

Wybory Wójta Gminy Brańsk

1. Jankowski Andrzej – KWW Andrzeja Jankowskiego
2. Jaworowski Krzysztof - KW Prawo i Sprawiedliwość

 

Wybory do Rady Gminy Brańsk

Okręg nr 1: Bronka, Kalnica, Kiersnówek, Majorowizna

1. Malinowski Marek - KW Prawo i Sprawiedliwość
2. Żero Anna Czesława - KWW Andrzeja Jankowskiego

Okręg nr 2: Dębowo, Kadłubówka, Koszewo, Nowosady

1. Bolesta Franciszek - KW Prawo i Sprawiedliwość
2. KRASOWSKI Adam - KWW Wspólnie

Okręg nr 3: Chojewo, Kiersnowo, Pace

1. Kadłubowski Marek
2. Kunicki Franciszek

Okręg nr 4: Burchaty, Holonki, Klichy, Widźgowo

1. Wietoszko Ryszard - KW Prawo i Sprawiedliwość
2. Matysiak Adam Wiesław - KWW Andrzeja Jankowskiego

Okręg nr 5: Oleksin, Puchały Stare

1. Wróblewski Andrzej
2. Sierocki Witold Antoni

Okręg nr 6: Płonowo, Puchały Nowe, Szmurły, Spieszyn

1. Krasowski Tadeusz - KW Prawo i Sprawiedliwość
2. Kobus Monika - KWW Andrzeja Jankowskiego

Okręg nr 7: Popławy

1. Popławski Jan - KW Prawo i Sprawiedliwość
2. Płonowska Grażyna - KWW Andrzeja Jankowskiego
3. Niemyński Michał - KW „Nasze Podlasie”

Okręg nr 8: Brzeźnica, Lubieszcze

1. Rułka Franciszek - KW Prawo i Sprawiedliwość
2. Bobel Krzysztof - KWW Andrzeja Jankowskiego

Okręg nr 9: Patoki

1. Półtorak Mariusz
2. Wróblewski Mariusz

Okręg nr 10: Domanowo

1. Kuteszko Krzysztof - KW Prawo i Sprawiedliwość
2. Brzozowski Marek - KWW Andrzeja Jankowskiego

Okręg nr 11: Mień

1. Krasnodębska-Bobel Honorata - KW Prawo i Sprawiedliwość
2. Bobel Sylwester - KWW Andrzeja Jankowskiego

Okręg nr 12: Glinnik, Pruszanka Stara, Pruszanka-Baranki, Pietraszki, Zanie

1. Roszkowski Jacek - KW Prawo i Sprawiedliwość
2. Szpakowski Józef - KWW Andrzeja Jankowskiego

Okręg nr 13: Ferma, Kiewłaki, Ściony, Markowo w tym sołectwo Pasieka

1. Wróblewski Bogdan - KW Prawo i Sprawiedliwość
2. Wysocki Paweł - KWW Andrzeja Jankowskiego

Okręg nr 14: Olędzkie, Olszewek, Olszewo, Świrydy

1. Górska Paula - KW Prawo i Sprawiedliwość
2. Żochowska Magdalena - KWW Andrzeja Jankowskiego

Okręg nr 15: Poletyły, Załuskie Kościelne, Załuskie Koronne

1. Syczewski Mariusz - KW Prawo i Sprawiedliwość
2. Wróblewski Feliks Aleksander - KWW Andrzeja Jankowskiego
3. Moczulska Elżbieta - KW „Nasze Podlasie”
4. Żukowski Ryszard – KWW Jedność Rolników

 

Źródło: PKW, fot. pixabay.

Wybory w gminie Brańsk – listy kandydatów komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Polityka, Bielsk Podlaski - więcej informacji