:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  17°C bezchmurnie

Wybory w Gminie Orla – listy kandydatów

Polityka, Wybory Gminie listy kandydatów - zdjęcie, fotografia

W Gminie Orla kandydaci na radnych będą rywalizować o 15 mandatów. W całej gminie, liczącej 2 875 mieszkańców, uprawnionych do głosowania jest 2 466 wyborców. Swoje listy w każdym okręgu zarejestrował Komitet Wyborczy Wyborców Mieszkańcy Gminy Orla (15) i Komitet Wyborczy Wyborców Koalicja Bielska (15). W gminie kandydatów wystawiły również Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (10 kandydatów), Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem (1 kandydat) i Komitet Wyborczy Wyborców Młodzi Razem (1 kandydat).

Sprawdź kandydatów do Rady Miasta Bielsk Podlaski (więcej…)
Sprawdź kandydatów do Rady Powiatu Bielskiego (więcej…)
Sprawdź kandydatów do Rady Gminy wiejskiej Bielsk Podlaski (więcej…)
Sprawdź kandydatów do Rady Miasta Brańsk (więcej…)
Sprawdź kandydatów do Rady Gminy Brańsk (więcej…)
Sprawdź kandydatów do Rady Gminy Boćki (więcej…)
Sprawdź kandydatów do Rady Gminy Wyszki (więcej…)
Sprawdź kandydatów do Rady Gminy Rudka (więcej…)

 

Wybory Wójta Gminy Orla

1. Juźwiuk Krystyna - KW Prawo i Sprawiedliwość
2. Pawluczuk Leon - KWW Mieszkańcy Gminy Orla
3. Selwesiuk Piotr - KWW Koalicja Bielska

 

Wybory do Rady Gminy Orla

Okręg nr 1: Sołectwo Orla: ul. Bielska, ul. Koszelowska, ul. Krzywa, ul. 1 Maja, ul. Orzeszkowej, ul. Plac Fabryczny

1. Aleksiejuk Jolanta - KW Prawo i Sprawiedliwość
2. Chmielewski Marek - KWW Mieszkańcy Gminy Orla
3. Tchórzewski Igor - KWW Koalicja Bielska

Okręg nr 2: Sołectwo Orla: ul. Mickiewicza, ul. Ogrodowa, ul. Sienkiewicza

1. Suszko Grażyna Irena - KW Prawo i Sprawiedliwość
2. Sacharewicz Sławomir - KWW Mieszkańcy Gminy Orla
3. Mincewicz Michał - KWW Koalicja Bielska

Okręg nr 3: Sołectwo Orla: ul. Poświętna nr nieparzyste do nr 15, nr parzyste do nr 38, ul. Kleszczelowska, ul. Krótka, ul. Partyzantów, ul. Piaskowa

1. Żuber Marta - KWW Mieszkańcy Gminy Orla
2. Odzijewicz Tomasz - KWW Koalicja Bielska

Okręg nr 4: Sołectwo Orla: ul. Poświętna nr nieparzyste od nr 17 do końca ulicy, nr parzyste od nr 40 do końca ulicy, ul. M. Konopnickiej, ul. Polna, ul. Spółdzielcza, ul. Wąska, ul. Wyzwolenia, ul. Żwirki i Wigury, kol. Antonowo

1. Niewiński Tomasz - KW Prawo i Sprawiedliwość
2. Warchoł Grzegorz - KWW Mieszkańcy Gminy Orla
3. Ignatiuk Katarzyna - KWW Koalicja Bielska

Okręg nr 5: Sołectwo Krywiatycze

1. Juźwiuk Krystyna - KW Prawo i Sprawiedliwość
2. Budka Maria - KWW Mieszkańcy Gminy Orla
3. Klin Aleksander - KWW Koalicja Bielska
4. Bogacewicz Paweł – KWW Młodzi Razem

Okręg nr 6: Sołectwa: Szczyty-Dzięciołowo, Szczyty-Nowodwory

1. Sawicki Anatoli - KKW SLD Lewica Razem
2. Tymoszycki Wiktor - KW Prawo i Sprawiedliwość
3. Kamieńska-Czerw Ewa - KWW Mieszkańcy Gminy Orla
4.  Kowalska Barbara - KWW Koalicja Bielska

Okręg nr 7: Sołectwo Koszele

1. Korzun Jarosław Dariusz - KWW Mieszkańcy Gminy Orla
2. Kalina Eliasz - KWW Koalicja Bielska

Okręg nr 8: Sołectwa: Reduty, Szernie

1. Majstrowicz Mariusz - KWW Mieszkańcy Gminy Orla
2. Zagrobska Anna - KWW Koalicja Bielska

Okręg nr 9: Sołectwa: Mikłasze, Spiczki, Wólka

1. Orda Aleksander - KW Prawo i Sprawiedliwość
2. Kubaj Marcin - KWW Mieszkańcy Gminy Orla
3. Łożecka Anna - KWW Koalicja Bielska

Okręg nr 10: Sołectwo Malinniki

1. Wasiluk Dariusz - KWW Mieszkańcy Gminy Orla
2. Mirończuk Aleksander - KWW Koalicja Bielska

Okręg nr 11: Sołectwa: Paszkowszczyzna, Topczykały

1. Kulik Dawid - KW Prawo i Sprawiedliwość
2. Barszczewska Krystyna - KWW Mieszkańcy Gminy Orla
3. Dolina Sulima Krystyna - KWW Koalicja Bielska

Okręg nr 12: Sołectwa: Gredele, Koszki

1. Łukaszuk Igor - KW Prawo i Sprawiedliwość
2. OSTAPCZUK Marzena - KWW Mieszkańcy Gminy Orla
3. Burak Krzysztof - KWW Koalicja Bielska

Okręg nr 13: Sołectwa: Dydule, Oleksze

1. Gołub Marek - KWW Mieszkańcy Gminy Orla
2. Gołub Antoni - KWW Koalicja Bielska

Okręg nr 14: Sołectwo Gregorowce

1. Siemieniuk Jerzy - KW Prawo i Sprawiedliwość
2. Żebrowski Andrzej Bogusław - KWW Mieszkańcy Gminy Orla
3. Radziwoniuk Monika - KWW Koalicja Bielska

Okręg nr 15: Sołectwa: Czechy Zabłotne, Moskiewce, Pawlinowo, Wólka Wygonowska

1. Świętochowski Leszek Zbigniew - KW Prawo i Sprawiedliwość
2. Jakubowska Irena - KWW Mieszkańcy Gminy Orla
3. Sajewicz Maria - KWW Koalicja Bielska

 

Źródło: PKW, fot. pixabay.

Wybory w Gminie Orla – listy kandydatów komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Polityka, Bielsk Podlaski - więcej informacji