:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  17°C bezchmurnie

Wybory w gminie Rudka – listy kandydatów

Polityka, Wybory gminie Rudka listy kandydatów - zdjęcie, fotografia

1927 mieszkańców gminy Rudka, spośród których jest 1589 wyborców uprawnionych do głosowania, wybiorą radnych i wójta gminy na 5-letnią kadencję. Swoje listy we wszystkich okręgach wyborczych zarejestrował Komitet Wyborczy „Nasze Podlasie”. Dziewięciu kandydatów zgłosił również Komitet Wyborczy Wyborców Marcina Gawrysiaka. Jeden kandydat wystartuje z list Komitetu Wyborczego Wyborców Wspólnie.

Sprawdź kandydatów do Rady Miasta Bielsk Podlaski (więcej…)
Sprawdź kandydatów do Rady Powiatu Bielskiego (więcej…)
Sprawdź kandydatów do Rady Gminy wiejskiej Bielsk Podlaski (więcej…)
Sprawdź kandydatów do Rady Miasta Brańsk (więcej…)
Sprawdź kandydatów do Rady Gminy Brańsk (więcej…)
Sprawdź kandydatów do Rady Gminy Boćki (więcej…)
Sprawdź kandydatów do Rady Gminy Wyszki (więcej…)
Sprawdź kandydatów do Rady Gminy Orla (więcej…)

 

Wybory Wójta Gminy Rudka

1. Anusiewicz Andrzej - KW „Nasze Podlasie”
2. Gawrysiak Marcin - KWW Marcina Gawrysiaka

 

Wybory do Rady Gminy Rudka

Okręg nr 1: Rudka – ul. Olendzka, ul. Ks. Prałata Michała Badowskiego, ul. Wolności

1. Karpiński Piotr - KW „Nasze Podlasie”
2. Półtorak Magdalena - KWW Marcina Gawrysiaka

Okręg nr 2: Rudka – ul. Cegielniana, ul. Łąkowa, ul. Ogrodowa, ul. Szkolna nr 21 i od nr 28 do końca

1. Rudkowska Honorata - KW „Nasze Podlasie”
2. Sztejniec Marcin - KWW Marcina Gawrysiaka

Okręg nr 3: Rudka – ul. 3 - go Maja, ul. Ciechanowiecka od nr 30 do końca

1. Wiński Ryszard - KW „Nasze Podlasie”

Okręg nr 4: Rudka – ul. Brańska od nr 1 do nr 9A, ul. Ciechanowiecka od nr 1 do nr 29

1. Łempicki Bernard - KW „Nasze Podlasie”
2. Szymańczyk Marta - KWW Marcina Gawrysiaka

Okręg nr 5: Rudka – ul. Wola od nr 5 do końca, ul. Szkolna od nr 1 do nr 20 i od nr 22 do nr 27

1. Fedorowicz Katarzyna - KW „Nasze Podlasie”
2. Wojno Izabela - KWW Marcina Gawrysiaka

Okręg nr 6: Rudka – ul. Polna, ul Brańska od nr 10 do końca, ul. Zakościelna od nr 44 do końca, ul. Wola od nr 1 do nr 4

1. Stępkowski Jerzy Józef - KW „Nasze Podlasie”
2. Marciniak Agnieszka - KWW Marcina Gawrysiaka

Okręg nr 7: Rudka – ul. Młynowa, ul. Sportowa, ul. Zakościelna od nr 1 do nr 43, ul. Ossolińskich

1. Uszyński Tadeusz - KW „Nasze Podlasie”

Okręg nr 8: Olendy od nr 1 do nr 56 i od nr 60 do nr 62 oraz nr 58

1. Zapisek Kazimierz - KW „Nasze Podlasie”
2. Pampuch Michał - KWW Marcina Gawrysiaka

Okręg nr 9: Olendy od nr 63 do nr 112 oraz nr 57 i nr 59

1. Wiński Jan - KW „Nasze Podlasie”
2. Michalczuk Paweł Karol - KWW Marcina Gawrysiaka

Okręg nr 10: Karp, Józefin

1. Safaryn Krystyna - KW „Nasze Podlasie”
2. Markowski Łukasz - KWW Marcina Gawrysiaka

Okręg nr 11: Koce Borowe

1. Niemyjski Andrzej - KW „Nasze Podlasie”

Okręg nr 12: Niemyje Stare

1. Niemyjski Fabian - KW „Nasze Podlasie”

Okręg nr 13: Niemyje-Jarnąty, Niemyje-Skłody

1. Barszczewska Małgorzata - KW „Nasze Podlasie”

Okręg nr 14: Niemyje Nowe

1. Filipowicz Jan Feliks - KW „Nasze Podlasie”
2. Niemyjski Łukasz - KWW Marcina Gawrysiaka

Okręg nr 15: Niemyje-Ząbki

1. Niemyjska Barbara - KW „Nasze Podlasie”

 

Źródło PKW, fot. pixabay.

Wybory w gminie Rudka – listy kandydatów komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Polityka, Bielsk Podlaski - więcej informacji