:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Wybory w gminie wiejskiej Bielsk Podlaski – listy kandydatów

POLITYKA, Wybory gminie wiejskiej Bielsk Podlaski listy kandydatów - zdjęcie, fotografia
iBielsk 10/10/2018 00:03

6 964 mieszkańców gminy wiejskiej Bielsk Podlaski (uprawnionych do głosowania wyborców: 5901) w tegorocznych wyborach samorządowych wybierać będą radnych powiatu, gminy, sejmiku województwa oraz wójta. We wszystkich okręgach wyborczych kandydatów na radych wystawił Komitet Wyborczy „Nasze Podlasie”. Jedenastu kandydatów wystawił Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe, dziesięciu kandydatów Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, siedmiu Komitet Wyborczy Wyborców Koalicja Bielska oraz po jednym kandydacie Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnie i Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem.

Sprawdź kandydatów do Rady Miasta Bielsk Podlaski (więcej…)
Sprawdź kandydatów do Rady Powiatu Bielskiego (więcej…)
Sprawdź kandydatów do Rady Miasta Brańsk (więcej…)
Sprawdź kandydatów do Rady Gminy Brańsk (więcej…)
Sprawdź kandydatów do Rady Gminy Boćki (więcej…)
Sprawdź kandydatów do Rady Gminy Wyszki (więcej…)
Sprawdź kandydatów do Rady Gminy Orla (więcej…)
Sprawdź kandydatów do Rady Gminy Rudka (więcej…)

 

Wybory Wójta Gminy Bielsk Podlaski

1. Pawełkiewicz Przemysław Damian - KW Prawo i Sprawiedliwość
2. Rajecka Raisa - KW „Nasze Podlasie”
3. Roszczyc Mirosław - KW Polskie Stronnictwo Ludowe

 

Wybory do Rady Gminy Bielsk Podlaski

Okręg nr 1: Augustowo

1. Monachowicz Jarosław - KW Polskie Stronnictwo Ludowe
2. Onacik Jerzy - KWW Koalicja Bielska
3. Skorbiłowicz Aleksander - KW „Nasze Podlasie”

Okręg nr 2: Bańki, Malinowo, Nałogi, Stołowacz, Stryki, Woronie

1. Borowski Dawid Andrzej - KW Polskie Stronnictwo Ludowe
2. Malinowski Łukasz - KW Prawo i Sprawiedliwość
3. Tymiński Anatol Grzegorz - KW „Nasze Podlasie”

Okręg nr 3: Bolesty, Grabowiec, Skrzypki Duże, Skrzypki Małe, Szastały

1. Misuk Albin - KW Polskie Stronnictwo Ludowe
2. Żukowski Bronisław - KW Prawo i Sprawiedliwość
3. Puchalski Jan Walenty - KW „Nasze Podlasie”

Okręg nr 4: Brześcianka, Łubin Kościelny, Łubin Rudołty, Sierakowizna, Truski

1. Topczewska Anna - KW Polskie Stronnictwo Ludowe
2. Kowerdziej Elżbieta - KW Prawo i Sprawiedliwość
3. Pac Jerzy - KW „Nasze Podlasie”

Okręg nr 5: Dubiażyn, Kozły, Lewki, Podbiele, Rajki

1. Siemieniuk Sławomir - KW Polskie Stronnictwo Ludowe
2. Kuprianowicz Andrzej - KKW SLD Lewica Razem
3. Siemieniuk Sławomir - KW Prawo i Sprawiedliwość
4. Tomczuk Jerzy - KWW Koalicja Bielska
5. Bajena Jerzy - KW „Nasze Podlasie”

Okręg nr 6: Knorydy, Mokre

1. Popik Ludmiła - KW Polskie Stronnictwo Ludowe
2. Kita Jan Jakub - KW Prawo i Sprawiedliwość
3. Goralczuk Barbara - KWW Koalicja Bielska
4. Car Mikołaj - KW „Nasze Podlasie”

Okręg nr 7: Dobromil, Pietrzykowo Gołąbki, Pietrzykowo Wyszki, Piliki, Zawady

1. Roszczyc Mirosław - KW Polskie Stronnictwo Ludowe
2. Żukowski Krzysztof - KW Prawo i Sprawiedliwość
3. Olszewski Stanisław - KW „Nasze Podlasie”

Okręg nr 8: Hołody, Parcewo

1. Kononiuk Krzysztof - KWW Koalicja Bielska
2. Gałuszewski Walenty - KW „Nasze Podlasie”

Okręg nr 9: Widowo

1. Białokozowicz Leszek - KW Polskie Stronnictwo Ludowe
2. Terebun Monika - KWW Koalicja Bielska
3. Kruk Alina - KW „Nasze Podlasie”

Okręg nr 10: Hryniewicze Duże, Hryniewicze Małe, Proniewicze, Rzepniewo, Sobótka

1. Pawełkiewicz Przemysław Damian - KW Prawo i Sprawiedliwość
2. Borowski Andrzej - KW „Nasze Podlasie”

Okręg nr 11: Biała, Kotły, Krzywa, Ogrodniki, Orlanka, Pasynki, Saki

1. Jakoniuk Rościsław - KW Polskie Stronnictwo Ludowe
2. Rakowski Rafał - KW Prawo i Sprawiedliwość
3. Tkaczuk Lucyna - KW „Nasze Podlasie”
4. Gołębiecki Tomasz – KWW Wspólnie

Okręg nr 12: Łoknica, Miękisze, Pilipki, Treszczotki, Zubowo

1. Pawluczuk Grzegorz - KW Prawo i Sprawiedliwość
2. Tyniewicki Andrzej - KWW Koalicja Bielska
3. Kowalczuk Jan - KW „Nasze Podlasie”

Okręg nr 13: Haćki, Orzechowicze, Rajsk

1. Korszak Alina - KWW Koalicja Bielska
2. Tiszuk Irena - KW „Nasze Podlasie”

Okręg nr 14: Chraboły, Deniski, Husaki, Jacewicze, Plutycze

1. Bruczko Piotr - KW Polskie Stronnictwo Ludowe
2. Chilkiewicz Jerzy - KW „Nasze Podlasie”

Okręg nr 15: Knorozy, Kożyno, Ploski, Stupniki

1. Antoniuk Liliana - KW Polskie Stronnictwo Ludowe
2. Januszewski Tomasz - KW Prawo i Sprawiedliwość
3. Kiryluk Mikołaj - KW „Nasze Podlasie”

 

Źródło PKW, fot. pixabay.

Wybory w gminie wiejskiej Bielsk Podlaski – listy kandydatów komentarze opinie

Dodajesz jako: |


Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez ibielsk.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

CMC CITY Media Communications sp. z o.o. z siedzibą w Cypryjska 2G 02-761, Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"