:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  17°C bezchmurnie

Wybory w mieście Brańsk – listy kandydatów

Polityka, Wybory mieście Brańsk listy kandydatów - zdjęcie, fotografia

W mieście Brańsk 3139 wyborców głosować będzie na radnych miasta oraz burmistrza miasta Brańsk. O fotel burmistrza powalczy aż pięciu kandydatów. Łącznie w mieście swoje listy we wszystkich okręgach wyborczych zarejestrowały cztery komitety: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, Komitet Wyborczy Wyborców Krzysztofa Giżewskiego, Komitet Wyborczy Wyborców Ziemi Brańskiej, Komitet Wyborczy „Nasze Podlasie”. 11 kandydatów na radnych zgłosił również Komitet Wyborczy Wyborców Brańsk Nasza Mała Ojczyzna.

Sprawdź kandydatów do Rady Miasta Bielsk Podlaski (więcej…)
Sprawdź kandydatów do Rady Powiatu Bielskiego (więcej…)
Sprawdź kandydatów do Rady Gminy wiejskiej Bielsk Podlaski (więcej…)
Sprawdź kandydatów do Rady Gminy Brańsk (więcej…)
Sprawdź kandydatów do Rady Gminy Boćki (więcej…)
Sprawdź kandydatów do Rady Gminy Wyszki (więcej…)
Sprawdź kandydatów do Rady Gminy Orla (więcej…)
Sprawdź kandydatów do Rady Gminy Rudka (więcej…)

 

Wybory Burmistrza Miasta Brańsk

1. Giżewski Krzysztof - KWW Krzysztofa Giżewskiego
2. Koczewski Eugeniusz Tomasz - KWW Ziemi Brańskiej
3. Oleksiewicz Lucyna - KWW Brańsk Nasza Mała Ojczyzna
4. Puchalski Krzysztof - KW Prawo i Sprawiedliwość
5. Sokołowski Czesław - KW „Nasze Podlasie”

 

Wybory do Rady Miasta Brańsk

Okręg nr 1: m. Brańsk, ul. Jagiellońska z wyłączeniem numerów 11, 13, 17

1. Półtorak Dorota - KW Prawo i Sprawiedliwość
2. Gołębiecki Daniel - KWW Krzysztofa Giżewskiego
3. Zawadzki Ludwik - KWW Ziemi Brańskiej
4. Lenard Krzysztof - KWW Brańsk Nasza Mała Ojczyzna
5. Fiedorowicz Wojciech - KW „Nasze Podlasie”

Okręg nr 2: m. Brańsk, ul. Armii Krajowej nr 27 i 29; ul. Jagiellońska nr 11, 13, 17; ul. Konrada Prószyńskiego-Promyka

1. Wasilewska Ewa - KW Prawo i Sprawiedliwość
2. Małaszkiewicz Piotr - KWW Krzysztofa Giżewskiego
3. Bolesta Heronim Edward - KWW Ziemi Brańskiej
4. Kędzia Katarzyna - KWW Brańsk Nasza Mała Ojczyzna
5. Topczewski Mariusz - KW „Nasze Podlasie”

Okręg nr 3: m. Brańsk, ul. Armii Krajowej od nr 2 do nr 7, 21, 29A, 31, 33, 33A; ul. Kościuszki nr 16, l6a, 18, 22, 24, 26 i od nr 30 do końca

1. Sylwestrzuk Anna - KW Prawo i Sprawiedliwość
2. Mierzwiński Piotr Robert - KWW Krzysztofa Giżewskiego
3. Osmólska Iwona - KWW Ziemi Brańskiej
4. Czapski Wojciech - KW „Nasze Podlasie”

Okręg nr 4: m. Brańsk, ul. Jana Pawła II od nr 1 do nr 22; ul. Kościuszki z wyłączeniem nr 16, 16a, 18, 22, 24, 26 i od nr 30 do końca

1. Angielczyk Magdalena - KW Prawo i Sprawiedliwość
2. Kunicki Mariusz - KWW Krzysztofa Giżewskiego
3. Bańkowski Rafał - KWW Ziemi Brańskiej
4. Modzelewski Maciej - KWW Brańsk Nasza Mała Ojczyzna
5. Bryc Stanisław - KW „Nasze Podlasie”

Okręg nr 5: m. Brańsk, ul. Kościelna; ul. Rynek nr 3, 5, 6, 7, 9, 11; ul. Sienkiewicza od nr 5 do nr 26

1. Mortel Anna Teresa - KW Prawo i Sprawiedliwość
2. Ostrowski Grzegorz - KWW Krzysztofa Giżewskiego
3. Godlewska Agnieszka - KWW Ziemi Brańskiej
4. Grzelak Maria - KWW Brańsk Nasza Mała Ojczyzna
5. Anusiewicz Ryszard - KW „Nasze Podlasie”

Okręg nr 6: m. Brańsk, ul. Binduga nr 3; ul. Jana Pawła II od nr 23 do końca; ul. Sienkiewicza od nr 27 do końca

1. GREGORCZUK Karolina Greta - KW Prawo i Sprawiedliwość
2. MALISZEWSKI Franciszek - KWW Krzysztofa Giżewskiego
3. SOKOŁOWSKI Krzysztof - KWW Ziemi Brańskiej
4. LALASZEWSKI Maksymilian - KWW Brańsk Nasza Mała Ojczyzna
5. ZAWADZKA Renata - KW „Nasze Podlasie”

Okręg nr 7: m. Brańsk, ul. Kapicy-Milewskiego; ul. Rynek z wyłączeniem nr 3, 5, 6, 7, 9, 11; ul. Senatorska

1. Kułakowski Kazimierz - KW Prawo i Sprawiedliwość
2. Żarski Tomasz - KWW Krzysztofa Giżewskiego
3. Buśko Paweł - KWW Ziemi Brańskiej
4. Niemyjska Iwona Hanna - KWW Brańsk Nasza Mała Ojczyzna
5. Romaniuk Piotr Kazimierz - KW „Nasze Podlasie”

Okręg nr 8: m. Brańsk, ul. Boćkowska

1. DĄBROWSKI Tadeusz Bernard - KW Prawo i Sprawiedliwość
2. KORZENIEWSKI Łukasz - KWW Krzysztofa Giżewskiego
3. DĄBROWSKI Jerzy - KWW Ziemi Brańskiej
4. GÓRSKI Józef - KW „Nasze Podlasie”

Okręg nr 9: m. Brańsk, ul. Bielska; ul. Konopnickiej; ul. Józefa Piłsudskiego

1. Kamiński Błażej - KW Prawo i Sprawiedliwość
2. Sakowicz Piotr - KWW Krzysztofa Giżewskiego
3. Kryński Jan - KWW Ziemi Brańskiej
4. Parniewski Krzysztof - KW „Nasze Podlasie”

Okręg nr 10: m. Brańsk, ul. Binduga od nr 4 do nr 70; ul. Sportowa; ul. Sielska; ul. Kopernika od 34 do końca; ul. Wiatraczna

1. Pietrzykowski Łukasz - KW Prawo i Sprawiedliwość
2. Otto Mateusz - KWW Krzysztofa Giżewskiego
3. Bogusz Henryk - KWW Ziemi Brańskiej
4. Kunicka Małgorzata - KWW Brańsk Nasza Mała Ojczyzna
5. Korzeniewski Ryszard - KW „Nasze Podlasie”

Okręg nr 11: m. Brańsk, ul. Armii Krajowej nr 18, 18/1, 28, 30, 36B i od nr 83 do końca; ul. Binduga od nr 71 do końca; ul. Kilińskiego; ul. Łąkowa; ul. Poniatowskiego; ul. Polna

1. SKIBOWSKI Mieczysław - KW Prawo i Sprawiedliwość
2. KOSIŃSKA Iwona Barbara - Krzysztofa Giżewskiego
3. KOŁOSZKO Walenty - KWW Ziemi Brańskiej
4. NIEMYŃSKI Marian - KW „Nasze Podlasie”

Okręg nr 12: m. Brańsk, ul. Armii Krajowej 43b, 45a; ul. Krótka; ul. Mickiewicza; ul. Ogrodowa; ul. Kopernika do nr 7

1. Zawadzka Ewa - KW Prawo i Sprawiedliwość
2. Romaniuk Marcin - KWW Krzysztofa Giżewskiego
3. Dąbrowski Edward - KWW Ziemi Brańskiej
4. OLEKSIEWICZ Wojciech - KWW Brańsk Nasza Mała Ojczyzna
5. Adamczyk Włodzimierz - KW „Nasze Podlasie”

Okręg nr 13: m. Brańsk, ul. Armii Krajowej nr 8, 10, 12, 12A, 16, 16a, 16A, 20; ul. Błonie nr parzyste od 34 do końca i nr nieparzyste od 59 do końca; ul. Jaśminowa; ul. Jarzębinowa; ul. Klonowa; ul. Kasztanowa; ul. Witosa

1. MUCHA Jerzy - KW Prawo i Sprawiedliwość
2. DĄBROWSKI Jan - KWW Krzysztofa Giżewskiego
3. FILIŃSKA Teresa Halina - KWW Ziemi Brańskiej
4. WASILEWSKI Wojciech - KWW Brańsk Nasza Mała Ojczyzna
5. MARKOWSKA Katarzyna Zofia - KW „Nasze Podlasie”

Okręg nr 14: m. Brańsk, ul. Aleksandra Jagiellończyka; ul. Błonie nr parzyste do nr 32 oraz nr nieparzyste do nr 57; ul. Kopernika od nr 9 do nr 33; ul. Szkolna

1. Usakiewicz Kornelia - KW Prawo i Sprawiedliwość
2. Kołoszko Jarosław - KWW Krzysztofa Giżewskiego
3. Mierzwiński Łukasz - KWW Ziemi Brańskiej
4. Van Acker Małgorzata Maria - KWW Brańsk Nasza Mała Ojczyzna
5. Olędzki Kazimierz - KW „Nasze Podlasie”

Okręg nr 15: m. Brańsk, ul. Królowej Bony; ul. Marii Skłodowskiej-Curie; ul. Słowackiego; ul. Księdza Ściegiennego; ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego; ul. Kolonia

1. Grzybowski Maciej - KW Prawo i Sprawiedliwość
2. Ostrowski Wojciech - KWW Krzysztofa Giżewskiego
3. Święcki Krzysztof Waldemar - KWW Ziemi Brańskiej
4. Kudła Katarzyna - KWW Brańsk Nasza Mała Ojczyzna
5. Kujawski Marek - KW „Nasze Podlasie”

 

Źródło PKW, fot. pixabay.

Wybory w mieście Brańsk – listy kandydatów komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Polityka, Brańsk - więcej informacji